Валентина Хоптяна можуть визнати винним у незаконному розподілі землі на Тернопільщині

У Тернопільському окружному адміністративному суді відбулося третє засідання справи щодо незаконного, на думку громади, виділення території лісової ділянки регіонального ландшафтного парку «Загребелля» громадянину Гуді Ігорю Богдановичу для рекреаційних цілей.

Нагадаємо, що справа слухається за позовом громадян м. Тернополя до Тернопільської обласної державної адміністрації, третіх осіб на стороні відповідача ДП «Тернопільське лісове господарство», Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, Гуди Ігоря Богдановича про скасування розпорядження Голови обласної державної адміністрації В.А. Хоптяна №396-од про виділення громадянину Ігорю Гуді лісової ділянки загальною площею 0,3290 га в кварталі 24, виділ 1 Тернопільського лісництва державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» за межами населеного пункту в платне дострокове тимчасове користування без вилучення її у постійного лісокористувача для рекреаційних цілей (організація місця відпочинку) терміном на 49 років.

Під час попередніх засідань 1 і 7 серпня зривалися, оскільки представники Ігоропя Гуди і Тернопільської облдержадміністрації мали надати усі необхідні для справи документи. За цей час представника Тернопільської ОДА змінили. І нова довірена особа – Ярослав Поліщук засумнівався чи його попередник цікався архівними матеріалами по справі. Воно і не дивно. Суддя Бабюк П.В. попросив надати документи, які б підтвердили законність виділення земельної ділянки Ігорю Гуді на території ландшафтного парку – тут Ярослав Поліщук і вирішив їх ще пошукати, інакше колишнього голову Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна можуть визнати винним у незаконному розподілі землі….

Засідання перенесли на завтра, 8 серпня, на 15:00 Представники тернопільської громади, Тернопільської ОДА й забудовника зустрінуться в Адміністративному суді, що на вул. Кн. Острозького, 20.

-1 thoughts on “Валентина Хоптяна можуть визнати винним у незаконному розподілі землі на Тернопільщині

 • 13:03 | 9.08.2014 о 13:03
  Permalink

  А хто визнає ВИННИМ Щепановського, який віддав у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Буцнівської сільської ради:
  1. Сину голови Буцнівської сільради – 2 га
  2. Секретарю Вацковському Саші – 0,8
  3. Баткьові секретаря Буцнівської сільської ради 1,8
  4. директору буцнівської шкоди Михайлюк Зоряні(жінці начальника юридичного відділу Тернопільської районної ради. ) – 2 га

  Чи не є то-порушенням?

Коментарі вимкнені.