Вчора “Підкамінь” гудів до 4 ранку, тому сьогодні до обіду тут було малолюдно (фото)

Сьогодні – другий день етнофестивалю Підкамінь, котрий триватиме до 12 серпня. Зранку здавалося, що відвідувачів не так і багато, але автобуси приїжджають, молодь з наплічниками прибуває, кількість людей у вишиванках зростає.

За якихось неповних чотири години від обіду до 16.00, «Підкамінь-2012» ожив. Заметушилися сонні підприємці, яких тут не менше, ніж минулого року, розпочали роботу атракціони. Бракує ще тільки більшої кількості яток з гуцульсько-китайським крамом.

–         Ееее, та шо то. Шось мало туткай люду, не так, як було того року, – ділиться враженнями з чоловіком місцева бабуся в тапках, шо повільно гуляє територією фестивалю «Підкамінь-2012».

–         Та чекай-но, то тіко четвер. Ото вже в п’єтницю і суботу понаїжджают. Бо в неділю певно нє, – підтримує її супутник.

Сцена цьогоріч одна – велика, але з 13.00 по 15.00 тут встигають відспівати народні чи естрадні колективи і виконавці Львівщини та Тернопілля. А з 15.00 уже визвучують інструменти сучасні молодіжні гурти, виступ котрих запланований між 18 та 24 годинами.

Так, першим випробовував апаратуру гурт “Холодне сонце” з Тернополя. Тернополяни з перших же слів упізнали голос вокаліста Василя Гоцка, у котрого на саунд-чеку були проблеми із апаратурою – він себе не чув, коли співав. Згодом звукорежисери все налаштували, і гурт «Холодне сонце» попрощався із сценою… лише до ночі. Адже сьогодні саме тернополяни закриватимуть вечірні виступи на сцені «Підкаменя». Хоча, матиме сьогодні виступ і ще один тернопільський колектив «В полі зору».

Тернополяни, котрі уже другий день відпочивають на фестивалі, кажуть, що вчора, 8 серпня, в перший день «Підкаменя-2012», саунд-чеки виконавці проводили безпосередньо перед своїм виступом. Можливо, саме тому вечірня програма затягнулася аж до 4 ранку і сьогодні, 9 серпня, фестивальна територія до обіду здавалася малолюдною. Тернополяни припускають, що фестивальники просто відсипаються після шаленої ночі біля сцени.

Тішаться тернополяни і погодою, якою зустріло їх небо Бродівщини. Кажуть, лише сьогодні зранку було хмарно, а загалом – спекотно, зі змінною хмарністю. Нагадаємо, минулого року фестиваль «Підкамінь» відкривали під дощем.

До речі, сьогодні виступатимуть: Другий поверх (Броди), В полі зору (Тернопіль), Віскула (Луцьк), ДеСенс (Львів), Шосте чуття (Львів), Скрудж (Чернігів), Холодне Сонце (Тернопіль).

– п’ятниця, 10 серпня: 
денна програма (з 12:00 до 15:00 год., виступи народних колективів та виконавців Бродівщини): гурт «Більш ніж», Кирик Мар’яна, Тетяна Гаврюшенко, Оленка Воробець, Іванка Кирик, Анжела Семчук, Оля Гаврилюк, дует сестер Кирик Іванка і Маряна, Ірина Бандура, тріо «Іволанж», гурт «Трієст»;
вечірня програма (з 18:00 год.):Арт-Міф (Стрий), Верлібена (Сімферопіль), Пан Пупець (Івано-Франківськ), Чумацький шлях (Хмельницький), Астарта та Діля (Київ), BAndurbaND (Харків), КораЛЛі (Івано-Франківськ);
літературна програма (з 13.00 до 15.00 год.): Ірина Мацко презентує книжки «Видавництва Старого Лева» (м.Львів).

– субота, 11 серпня: 
денна програма (з 12:00 до 15:00 год., виступи виконавців Бродівщини та гостей фестивалю): Ліля Варава, Оля Ковальчук, Юля Ковальчук, Марта Пишна, Аліна Тяпічкіна, Наталя Лисик, Аня Щирба, Наталя Крутовська, Ярина Шуст, Наталя Кондратенко, Надія Іванчишин та Олександр Шванчишин (віночок українських мелодій, шумові ударні інструменти, м. Дрогобич), ансамбль «Пісенне мереживо», автор та виконавець Василь Кочило (м. Бурштин);

вечірня програма (з 18:00 год.): гурт Остапа Стахіва (Львів), церемонія одруження Олени та Володимира, Крапка (Запоріжжя), Друге Сонце (Київ), Рокаш (Мукачево), Перкалаба (Івано-Франківськ), KOZAK SYSTEM (Київ);
літературна програма (з 12.00 до 15.00 год.): зустріч з авторами видавництва Літературна агенція «Піраміда» Олегом Куліковим, Василем Габором, Галиною Пагутяк, Ігорем Калинцем; презентація збірки Світлани Рудакевич «Невигаданий день»;

– неділя, 12 серпня:
денній програма (з 12:00 до 15:00 год.): Ольга Акулова (Донецьк), Теодор Кукурудза (Львів), Тарас Курчик (Львів);

вечірня програма (з 18:00 год.): Друже Музико (Одеса), Брат Кіндрат (Полтава), Liberty (Рівне), Оратанія (Львів).
літературна програма (з 12.00 до 15.00 год.): зустріч з письменниками та поетами Літературного об’єднання «Sevama» Оксаною Мазур Володимиром Вакуленком, Романом Лаврентієм, Катериною Ляшевською.


Більше про “Підкамінь-2012” ТУТ

Люба Вовк, новини Тернополя «Погляд»

 

-1 thoughts on “Вчора “Підкамінь” гудів до 4 ранку, тому сьогодні до обіду тут було малолюдно (фото)

 • 09:51 | 10.08.2012 о 09:51
  Permalink

  Гоцко – не Сергій, а Василь!

  • 11:01 | 10.08.2012 о 11:01
   Permalink

   мало дівок на фотках) і сфоткайте базар, хочу знати чи можна там вишиванку файну купити)

   • 12:18 | 10.08.2012 о 12:18
    Permalink

    за вишиванками – в етно майстерню “Коза Дереза”!

    • 12:36 | 10.08.2012 о 12:36
     Permalink

     ще не їздив. але жаль шо вони працюють тоді ж коли і я))

Коментарі вимкнені.