Вчора у Тернополі був масовий протест на захист Павличенків

У такий спосіб вони виражають протест проти затримання Сергія і Дмитра Павличенків, яких зробили головними підозрюваними у справі вбивства київського судді.

Марш протесту розпочався на Театральному майдані, участь у ньому взяло близько 200 осіб. Колона в супроводі міліції пройшла бульваром Т. Шевченка, вулицею Руською, а згодом звернула на вул. Патріарха Й. Сліпого.

У руках молоді люди тримають плакати з написами «Волю Павличенкам», «Свободу чесним! Свободу Павличенкам!», «Автономні націоналісти», червоно-чорні прапори та прапори громадської організації «Сокіл». У багатьох з них обличчя закривають балаклави або шалики.

Як пояснили організатори, своїм маршем вони хочуть привернути увагу до беззаконня у судовій системі, до проблеми незаконного засудження сина та батька Павличенків, а також до згортання свободи в Україні.

Як відомо, батька і сина звинувачують у вбивстві судді Шевченківського райсуду столиці Сергія Зубкова. Справа почала розвалюватись з перших слухань. Чимало людей переконані, що Сергія і Дмитра Павличенків головними підозрюваними у цій справі зробили коментарі в інтернеті.

Підозрюваними вони стали, оскільки суддя Зубков свого часу ухвалив рішення не на користь сім’ї Павличенків, у результаті якого виконавча служба знесла половину їхнього помешкання, а речі вивезла у невідомому напрямку. Дмитро Павличенко писав скарги на це рішення у різні інстанції, подавав апеляції і навіть скликав прес–конференції з цієї теми, однак справедливості так і не добився.

0352.com

Коментарі вимкнені.