Володимир Бліхар про готовність українців до змін на краще

На «Тернопільському авторемзаводі» відбулася зустріч працівників із кандидатом на посаду міського голови Володимиром Бліхарем.
Тернополяни цікавляться, чи принесуть чергові місцеві вибори справжні зміни, яких очікують люди різних соціальних верств.
– Наступні місцеві вибори стануть лакмусовим папірцем, який продемонструє готовність українців до змін на краще. Саме тому дехто з політиків минулої доби та партійних функціонерів робить все, аби заблокувати прохід у владу та скомпрометувати нових людей, здатних кваліфіковано та патріотично працювати на користь громади, – переконаний кандидат на посаду Тернопільського міського голови від «Народного контролю» Володимир Бліхар.
За його словами, послідовне розширення політичною партією «Громадський рух «Народний контроль» можливостей впливу на громадянське середовище шляхом залучення у свої ряди все нових однодумців – волонтерів, учасників АТО, громадських активістів, соціально відповідальних підприємців, – які навіть без владних повноважень довели свою ефективність, викликає реальний спротив у тих, хто хоче й надалі «ловити рибу у мутній воді» та за рахунок громади вирішувати власні корисливі інтереси.
– Натомість, настійні і цілеспрямовані намагання нашої політичної сили змусити владу працювати чесно – не лише близькі та зрозумілі громадянському суспільству. Вони – народжені та виплекані нашим народом у споконвічній боротьбі за суверенну державу, за процвітаючу європейську Україну. І саме це вселяє віру у невідворотність прогресивних перетворень у нашому краї та у Тернополі зокрема, – констатував Володимир Бліхар.

Коментарі вимкнені.