На Тернопільщині ремонтують котельню, яка буде економити до 70% газу

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна 7 жовтня оглянув хід реконструкції котельні у приміщенні школи села Великі Бірки Тернопільського району. Цей об’єкт входить в перелік проектів, які фінансує фонд регіонального розвитку.

«Котельню переведуть на альтернативний вид палива, що дозволить зекономити до 70% природного газу, – зазначив Степан Барна. – Проект реалізовується згідно стратегії енергонезалежності Тернопільської області, яку ми розробили задля чіткого бачення економії ресурсів. Загалом, в області за програмою регіонального розвитку працюють над чотирма проектами з енергозбереження у сфері теплопостачання».

Очільник краю подякував громаді району та представникам влади за активну участь у відновленні об’єктів інфраструктури.
«Частину коштів на проведення робіт виділили з місцевого бюджету, також допомагають реалізувати проект жителі району, – продовжив Степан Барна. – Модернізація інфраструктури краю буде певною базою для функціонування майбутньої територіальної громади, яка сформується уже після виборів 25 жовтня. Приємно, що жителі краю свідомо підходять до процесів реформування та втілюють нову управлінську систему»

Коментарі вимкнені.