Вони побували у найгарячіших точках АТО, – бійці 44-ої бригади повернулися в Тернопіль (фото)

Бійці 44-ої окремої артилерійської бригади повернулися в Тернопіль із зони АТО. Більшість із них побували у найгарячіших точках, зокрема Ілловайську та Дебальцево. Хлопців мобілізували рік тому, тож тепер їх чекає демобілізація. У місце розташування частини прибули бійці із різних регіонів України. Вони з нетерпінням чекають повернення у рідні домівки та мріють про мирне життя.

–         На бійців чекає урочиста зустріч та концерт муніципального духового оркестру “Оркестра волі”, ­- розповів повідомив старший офіцер відділення по роботі з особовим складом 44-ї окремої артилерійської бригади Андрій Бойко. – Сьогодні розпочнемо оформлення документів на їх звільнення. Думаю за кілька днів вони будуть демобілізовані і звільнені  в запас. Можливо, хтось захоче залишитися на контракт, хоча поки що в нас такої інформації немає.

Хлопці неохоче згадують рік на фронті. Із смутком в очах і усмішкою кажуть, що все добре, що хочуть нарешті обійняти рідних, відпочити та прокинутись у своєму ліжку, а не в бліндажі чи окопі.

Кажуть, найстрашніше бачити смерті товаришів. Дуже підтримували дзвінки рідних і близьких.

Ми приїхали з Донеччини. Раді, що повернулися додому, – розповідає Микола Сидорчук з Луцька . – Пішов на фронт по мобілізації. Приїздив додому на 20 днів. Вдома мене чекає кохана дівчина, рідні друзі.

Для хлопців організували урочисту зустріч із короваєм та оркестром та подякували за їх службу.

 

 

Коментарі вимкнені.