Вперше у Тернополі відбудеться фестиваль вуличного мистецтва «арТЕРвізія»

Вперше у Тернополі відбудеться фестиваль вуличного мистецтва «арТЕРвізія», в межах якого заплановано створення малюнків у різних частинах міста.

Фестиваль матиме декілька складових: створення арт-об’єктів, а також освітньо-соціальні заходи (лекції, кінопокази тощо). Він має на меті надати можливість мешканцям вільно та щоденно бути дотичними до локацій, у яких створюватимуться роботи сучасного вуличного мистецтва. Також він спрямований на налагодження діалогу між різними категоріями громадян: як між владою та містянами, так і між творцями та споживачами мистецтва, які завдяки мистецтву стануть одним позитивно налаштованим соціумом.

У фестивалі «арТЕРвізія» візьмуть участь художники з Одеси, Луцька, Тернополя, а також з Німеччини – вони створюватимуть малюнки у різних частинах міста: вул. Б.Хмельницького, вул. Брюкнера, вул. Чумацька, вул. Вишнівецького, парк Топільче. Тернополяни матимуть можливість долучитись до дійства, спостерігаючи за процесом або спільно творячи з митцями арт-об’єкти.

У межах фестивалю заплановано в Галерії «Бункермуз»   показ кінофільмів та лекцію від  директора міжнародного фестивалю «Республіка» на тему «Стріт-арт в Україні: актуальність, важлива роль та потрібність”, а також презентацію альбому «Кімнати» тернопільського музиканта Omodada. Dj-set в парку Топільче.

Святкова вечірка – закриття фестивалю заплановано 11 жовтня о 19 годині у Галереї «Бункермуз» (пр. Шевченка, 1).

Коментарі вимкнені.