Тернопіль зустріне День закоханих ROCKово!

День Святого Валентина, що український народ «свиснув» у американців, міцно прижився в наше життя, і тепер 14 лютого, в обов’язковому порядку більшість «підстрілених Купідоном» людей чимчикує у магазини за «ванільними» та банальними подарунками.

Хтось вбачає нотки романтики в тому, щоб потішити свою половинку паперовим сердечком з віршиком, хтось обирає квіти, хтось розписи на асфальті, але є ще ті, що відзначають день закоханих ROCKово ! Я маю на увазі, фестиваль «ENTER THE VALENTINES», що цього річ стартує в Тернополі.

«Такий фест у нашому місті вперше , -каже організатор Тарас Ребезнюк. – Хоча ідея зародилася вже досить давно і вона полягала в тому, щоб популяризувати рок-музику в Західному регіоні. В нас будуть команди з 7 міст України і Білорусії, на всі смаки! Буде жирно, обіцяю!»

Згідна з організаторами – музичний «штат» зібрався ще тої «закалки». Адже з хедлайнерів у нас білоруські гості «PLASTIC ANGELS OF SEPTEMBER», «INFINITE TALES» з Києва, ну й звісно, який день закоханих без романтичного-готичного «Холодного Сонця», що, до речі, родом із Тернополя.

«Ми звичайно, дуже раді, що нас запросили на «ENTER THE VALENTINES», й не лише, через можливість виступити, а й тому, що до рідного “провінційного” дому хочеться завжди, – каже соліст «Холодного сонця» Василь Гоцко, – Гратимемо як старі пісні, так і ще «свіжі». Якщо час не піджиматиме, то обов’язково вийдемо на біс, проте така змога буває не завжди.”

Окрім цього, на сцену вийде більше десятка інших виконавців, які не менше здивують якісною музикою, яка йтиме від серця.

Фестиваль відбудеться 18 лютого, тобто не в офіційний день свята, однак, як на мене, це не зіпсує настрою фанам справжньої, а головне – живої музики.

За словами організаторів – це буде свято музики, дружби і кохання. І, може, саме тут хтось зустріне свою другу половинку. Все можливо. Наразі, часу до фесту залишилось не так вже багато, тому для тих, кого «нудить» від рожевих Валентинок – «ENTER THE VALENTINES» ваш порятунок.

Та все ж не забувайте, що говорити про свою любов можна не лише в один день року, а щоразу, як тільки поруч з тим (тою) кого прирівнюєте з повітрям. Не  “чіпляйтесь” до дат в календарі, просто кохайте і будьте кохані.

Тетяна Колеснік, ltdaily

Коментарі вимкнені.