Ви принизили не тільки мене, а й мільйони інших галичан, – Сергій Притула дав відповідь нардепу Олегу Барні

Всеукраїнський улюбленець Тернопільський Сірий – Сергій Притула став на захист галичан. Його обурила заява Народного депутата Олега Барни з Тернопільщини, в якій вказано, що справжній галичанин повинен бути в зоні АТО.  Тим самим образивши сотні волонтерів, які забезпечують міцний тил нашим Героям на передовій. Зауважимо, що Олег Барна теж воюював, але зараз проміняв місце бійця на тепле місце у Парламенті.

Нагадаємо, нещодавно Олег Барна під час сесії обізвав Президента Росії х**лом та запропонував прийняти цей факт на законодавчому рівні. Натомість Сергій Притула, вважає, що Барна попутав трибуну Парламенту із кухнею. Після такого зауваження нардеп зробив знову “сенсанційну” заяву.

Ось відповідь Сергія Притула на цей “шедевр”:

Нічого собі??!! Панове, на мене звернув увагу цілий Народний Депутат!!! Звати Олег Барна. Я, було, прокоментував у ФБ його феєричний виступ з трибуни ВР, під час якого пан депутат на всі легені кричав «Путін – х…йло!!!». На мої, місцями, погоджуюсь, нецензурні вислови в бік пана депутата, щодо того, що треба закони приймати, а не займатись ницим популізмом, пан депутат накатав цілий «спіч», суть якого зводиться до того, що я , цитую : «естрадний циркач, клоун, не справжній галичанин, неповноцінний і прикидаюсь комісованим.».
Пане Барно, я дуже радий, що своїм опусом Ви принизили не тільки мене, а й мільйони інших галичан, які зараз не перебувають в лавах ЗСУ чи добровольчих батальйонів, бо, цитую: «пішов добровольцем в АТО так, як це має зробити саме справжній галичанин, а не поводився як клоун у цирку, прикидуючись комісованим, неповноцінним.», я сприймаю не інакше, аніж плювок у лице всім громадянам України, не тільки галичанам, які залишаються на своїх робочих місцях і формують бюджет країни. Той самий бюджет, з якого за всі часи незалежності було виділено найбільше грошей на Армію. Ваша, пане Барно логіка така, що, той хто взяв зброю і пішов на фронт – той герой, а ті, хто вкалує зранку до ночі – ті клоуни і неповноцінні?! Чудово, пане депутат! І дуже гідно Вашого звання!!! Якщо цікавить моя особиста медична картка – зверніться у тернопільський облвійськомат, думаю, там Вам трішки просвітять розум.
Щодо того, що я не слідкую за своїм лексиконом і використав нецензурну лексику у пості, що стосувався Вас?! Приношу свої найщиріші та публічні вибачення. Не так перед Вами, як перед своїми читачами сторінки у ФБ. Мама заставила мене соромитись наступного ж дня і, з поваги до неї та читачів, я видалив цей пост. Ще раз перепрошую у всіх за те, що цей пост могли прочитати неповнолітні.
Далі, ось Ваші слова «пане Притула, візьміть автомата і гайда в Дебальцево, чи Станицю Луганську до моїх побратимів, щоби не словом, а ділом боронити край і свою родину зокрема та довести свій патріотизм справою. Після цього, я готовий з Вами спілкуватися. Бо думка коміка і естрадного циркача повірте, «містер» Притуло, мені не цікава».
Пане Барна… я прокатав пів-Луганської області, як волонтер. Не маю дурної звички мірятись певними органами і кричати, хто скільки зробив для фронту, але з великим задоволенням дам Вам контактні телефони кількох полків, бригад, батальйонів,спецпідрозділів, де Вам «на пальцях» пояснять, що для перемоги важливо не тільки з автоматом бігати, але й з тилу максимально забезпечувати наших героїв! Я розумію, що за переглядом лайків на своєму ФБ Ви не слідкуєте за потугами інших громадян, але влазячи у цю суперечку і, тим більше, залишаючи свій номер телефону, Ви могли б перед цим поцікавитись, чим же живе хлопчик Притула, якого Ви вирішили повиховувати?! Олег Барна 0673513133 – я так розумію, що номер Ви залишили для того, щоб кожен охочий міг висловити Вам підтримку у цій суперечці? Або мені? Ну… добре)).
В завершенні свого листа, я хочу поцікавитись у пана депутата ось про що. Якщо завтра простий український хлоп на автобусній зупинці почне вигукувати матюки… його ж певно найближчий наряд ППС забере за дрібне хуліганство і, як мінімум, оштрафує? Ви, пане депутат, виходячи на трибуну ВР і вигукуючи з неї матюки, вочевидь знали, що маєте депутатську недоторканість?! І вам, хоч «х…ло», хоч «й…б його мать» – один біс?!
Ви говорите, що Вам цікава думка не клоуна, а Ваших виборців і Ваших побратимів по зброї?! А я вважаю, що Ви, як народний депутат, репрезентуєте всю Україну. І, замість того, щоб вибачитись перед людьми за те, що як нардеп Ви використали трибуну не для прийняття важливих для країни законопроектів, не для покращення життя ваших виборців, а для того, щоб прикриваючись Святими іменами Героїв Небесної Сотні кричати «Путін – х…йло», то… пане депутат. Гріш Вам ціна.
І ще, коли Ви називаєте мене клоуном, Ви думаєте, що Ви мене принижуєте. Але я мушу Вас розчарувати, пане Барна. Так, моя робота полягає в тому, щоб люди сміялись. Але від того що я роблю, люди сміються і плескають в долоні. А від того, що Ви робите – люди сміються крізь сльози.
Це називається «істерика». Завдяки цьому сміху і оплескам, я зібрав по залах за останній рік близько мільйона гривень, які витратив на закупівлю необхідної амуніції для хлопців на Майдані і у АТО. А Ви?? А Ви йдіть покричіть «Путін – х…йло» ще трішки,а там, дивись і ВВП підніметься.
P.S.Не рекомендую відповідати на цей лист, бо розмажу так, що мало не видасться. Інсайдерів, що у ВР, що у тернопільській області вистачає. Зосередьте свою увагу на законотворчості, а не на окремому громадянину, який просто хоче, щоб окремо взятий депутат не лихословив з трибуни ВР. Миру Вам!
P.P.S. Оприлюднення квитанції за сплату штрафу за матюки у громадському місці додасть Вам у карму 10 балів.

-1 thoughts on “Ви принизили не тільки мене, а й мільйони інших галичан, – Сергій Притула дав відповідь нардепу Олегу Барні

  • 22:46 | 22.01.2015 о 22:46
   Permalink

   Подумайте про наших хлопців в АТО, про загиблих, про Україну і про те, як нам потрібно єднатися проти страшного звіра. А якщо хтось бажає знати краще мене, то шукайте інформацію, дзвоніть. Гадаю, що, можливо, думка у Вас зміниться.Але ніколи не грішіть перед БОГОМ -“не оббреши ближнього”, Шукайте істинну, правду бо без них ЛЮДИНА – не людина. Я заставив депутатів визначитися у своїй позиції до ката України – Путіна (відкинувши дипломатичні причепурності, цинізм). Причому робив це усвідомлено і продумано, розуміючи всі ризики, про котрі Ви навіть не догадуєтеся. Якщо хтось не згідний з моєю позицією і заявою щодо ху.ла, то прошу подати своє заперечення чи пропозицію щодо цього та пояснити це в очі матерям, дружинам і дітям, загиблих їх синів, чоловіків і батьків. Подумайте про тих загиблих Героїв, котрі поклали своє життя заради спокою Вас, і всього народу. Маю честь. Слава Україні! Героям слава! Дзвонніть тел.0673513133

   • 23:03 | 22.01.2015 о 23:03
    Permalink

    “Я заставив депутатів визначитися у своїй позиції” – усміхнуло. Ви пане Барно так і не зрозуміли, що і без Вашої промови справжні патріоти України знають хто такий путін. І не Вам належить авторство цього визначення.До Ваших мізків так і не дійшло, що не гоже депутату ВР так висловлюватись. Та й напевне і не дійде уже. Годі всім тикати про матерів, дружин і дітей загиблих. Ви особисто скільком в очі дивилися? Чому Ви ось тут розпинаєтесь, у той час, як Ярош поранений і на данний час перебуває на лікарняному ліжку? А він такий же депутат ВР, як і Ви.Так ні, Ви ж не можете. Вам вкрай необхідно поклонятися Вашому “чоколядовому ідолу” і бігати коло нього на побігеньках. Як раз Ваш ідол разом з Вами найостанніші хто думає про наших хлопців в АТО

    • 00:30 | 23.01.2015 о 00:30
     Permalink

     Не рівняй по собі інших, Сергію. Хочеш знати чим займаюся, приїжджай у Київ. Питання в іншому: Чому ти ще вдома сидиш? Хочеш краще жити-будуй кращу країну. Або хоч допомагай! Бути людиною чи блазнем кожен вибирає особисто.

     • 09:05 | 23.01.2015 о 09:05
      Permalink

      На відміну від Вас, моє справжнє галичанське виховання не дозволяє мені переходити на Ти. Чим займається ВР і Ви у тому числі мені відомо. Нажаль один в полі не воїн, а з такими депутатами, як Ви кращу країну не збудуєш. Наразі про Вас свою думку сформував і тепер переконаний ким Ви вибрали бути. Сенсу у подальшій дискусії не бачу. Ви живете за принципом “є моя думка, а інші всі неправильні”.

 • 09:35 | 17.01.2015 о 09:35
  Permalink

  Притула повністю правий. А Барна, завдяки брату, випадково став нардепом і тепер думає, що велике цабе. За місяць роботи він тільки виматюкатися у парламенті і зміг. Ганьба для області він і його брат-брехун

 • 11:43 | 17.01.2015 о 11:43
  Permalink

  Два чоботи пара. Думав про Притулу краще, а після цих вихвалянь і словесного поносу… це фарисейство. Не ганьбіть Тернопільщину, чоловіки!

 • 14:38 | 17.01.2015 о 14:38
  Permalink

  Правий Сокіл. А Притула – ви мало ганьбили галичан своїми безстидними виступами із перекручуванням української мови та тупими, безморомними жартами. Ви тішили самі себе, і не менший популіст…Займіться справжнім мистецтвом, пане Притула. Маєте якийсь талант?

  • 12:53 | 19.01.2015 о 12:53
   Permalink

   А ну ссилку в студію де таке було, думаєте пукнули і все? ПОКАЖІТЬ ХОТЬ ОДИН ВИСТУП З ПЕРЕКРУЧУВАННЯМ ЧИ НА РОСІЙСЬКІЙ МОВІ! Може Декому і тупі а декому подобається, Притула має талант заробляти гроші і віддавати їх на ато. НЕМАЄ ПРАВА НІХТО З ТРИБУНИ ГОВОРИТИ МАТЮКИ! моя одностайна позиція. На стадіоні в барі на особистому вечорі – любе, но з трибуни ВР на цілий світ – дебілізм!

 • 20:01 | 17.01.2015 о 20:01
  Permalink

  Сергiй, я знаю про багато твоiх добрих справ. Багато ти допомагаеш переселенцям. Але твоя реакцiя на виступ Барни була в такому ж дусi, як i виступ Барни в Радi. Барна – патрioт, воював. Простий хлоп, який лиш став дипутатом. Нова елiта з народу. Що в нього хотiти? Твiй пост його, Бару, вколов, бо був дуже гострий i дотепний – ти це добре вмiеш. Твоя претензiя до Барни була адекватною, але без урахування реалiй. Барна всього лиш депутат, але аж нiяк не iнтелегент. Тому вiн що хочет те i плете з трибуни. Народна революцiя “во всей красе” як кажуть кацапи. А ти, Сергiй, дарма так розпинаешся у цiй статтi. Цим ти показуеш нiби вiдчуваеш себе винним. А Барна взагалi перенiс бойовi дii в ФБ проти свого земляка, опустившись до особистих образ. Не уявляю собi якогось Васю Деревляного щоб так образився на комiка. Такi зараз часи, така Рада, такi “нрави”. Помирiться, клоуни! Не позорте славне мiсто Тернопiль!!!!

 • 11:43 | 18.01.2015 о 11:43
  Permalink

  А ви деякі дописувачі помиляєтесь як Олега Барну обрали до ВРУ .Сам пройшов без жодної копійки і опередили Козака і другий які займались підкупом на 10000 голосів це вам щось говориться??? виборець…

  • 09:11 | 19.01.2015 о 09:11
   Permalink

   Барна проліз у ВР на бренді Блоку Порошенка. Так своїх грошей він не витрачав, на нього тритилися гроші “шоколадного зайця”.

 • 15:24 | 18.01.2015 о 15:24
  Permalink

  Притула МОЛОДЕЦЬ, показав БИДЛУ його місце. Якщо проліз мудак у парламент, прийиай закони, а не 3,14зди фуйню. Ну а те що ця баран про3,14зділа про Притулу, так це підтверджкє на всі 100, що він так і не зрозумів, що бидлом був, бидлом і залишиться!

 • 09:13 | 19.01.2015 о 09:13
  Permalink

  Молодець Притула. Цікаво які ж закони будуть приймати такі розумово обмежені депутати як Барна.

 • 18:21 | 19.01.2015 о 18:21
  Permalink

  Бара! Ти не народний,ти антинародний депутат.Яким боком,вояка,ти вліз у ВР ? І чому не на фронті, славний патріоте ? А Ти,Сергій,без потреби стратив стільки часу на “виховання” цього безнадійного. Бандерівець з Галичини Бодьо.

 • 20:58 | 22.01.2015 о 20:58
  Permalink

  Барна посто дибіл!!! І це я кажу зовсім не через те, що він там щось кричав собі з трибуни… Хоча, з його інтелектом тільки це він може робити у ВР. Більше ні на що він не здатний!

 • 22:06 | 23.01.2015 о 22:06
  Permalink

  Сергій,та інші…раді інтересу зайдіть на сторінку Барни Олега Степановича і ви зрозумієте що по цьому одному всім відомому вислові про путіна судити про цю людину не можна .Негоже тобі паяцу розсуждати про “мізги” Олега Степановича. Не БПП, а Барна підняв імідж бпоку Порошенка на 167 виборчому окрузі,тим паче Барна Олег – мажоритарщик. Cтепан Барна, який пройшов в парламент по списку Блоку Петра Порошенка в порівнянні ще не дозрів до рівня старшого брата.

Коментарі вимкнені.