Вже навіть діти розуміють всю підлість дій Сергія Надала і Ко (відео)

Діти на вулиці Гнатюка та Ясна мусять гратися та займатись спортом на дорозі або… серед бетонних плит та каміння. Адже єдиний найближчий спортивно-дитячий майданчик з благословіння міського голови Сергія Надала знищили.

Як ми вже писали, тернополяни звертались і у прокуратуру, і  у суд… Але видно Майдан нічого не навчив представників громади. Сьогодні справа на розгляді в Апеляційному суді, але на позитивне рішення, яке буде на користь громади цілого мікрорайону, напевно, не варто сподіватись.

Вийшли боротись за майбутнє своїх дітей та внуків не тільки дорослі, але й самі представники цього юного віку.  Діти перші підказали дорослим, що потрібно не здаватись та поставили три хрести-обереги.  А зараз вони обіцяють боротись, як боролись люди на Майдані.

Нагадаємо, саме з подачі міської ради дитячий майданчик перетворився спочатку на пустку, а тоді потрапив у “руки” родича чиновника – Михайла Гладкого  (більше про людину, яка отримала у приватну власніть цю землю ТУТ).

Ще у 2012 році після того, як знищили всі дитячі споруди на майданчику, сам заступник мера Стемковський, обіцяв відновити її в короткий термінТобто не заперечував статусу майданчика, як дитячого.

30 квітня 2014 року відбувся суд на якому тернополяни програли міській раді. А вже 1  травня під охороною людей у військовій формі почали різати дерева. Мешканці прилеглих будинків викликали міліцію, яка вияснила  всі деталі та склала відповідний акт.

Зараз активісти звернулись з апеляційною скаргою на постанову Тернопільського окружного адміністративного суду. В ході цього з’ясувались цікаві деталі. Те, що міська рада так старано приховувала від тернополян, показали в управлінні містобудування та архітектури Тернопільської обласної державної адміністрації. У документі, підписаному начальником управління Володимиром Харченко, чітко видно, що дана ділянка була дитячим майданчиком, яку згідно з Законом України не мали права передавати у приватну власність.

Згодом відбулась зустріч тернополян із одним із забудовників Павлом Ільчуком у присутності ЗМІ, представників міської ради та цікавих особистостей: Олега Інака (Щур – тут і надалі використовуємо імена, які закріпилися за цими людьми ще з буремних 90-х), Ігоря Музики (Патіфон), Ігоря Марцинківського (Марин), Андрія Попівняка (Мішок), Віктора Вдовиченка (Вдова), які захищали саме забудовників. Павло Ільчук обіцяв, що ніяких робіт до рішення Апеляційного суду проводити не буде. Це ж саме говорив і Ігор Музика. Але, як виявилось, слово даних «авторитетів» нічого не варте – дитячий майданчик почали загороджувати бетонними плитами та засипати дану ділянку щебенем.

17 липня відбулось Віче на якому мешканці прилеглих будинків вирішили проводити громадські слухання щодо цієї проблеми.

-1 thoughts on “Вже навіть діти розуміють всю підлість дій Сергія Надала і Ко (відео)

 • 12:17 | 24.07.2014 о 12:17
  Permalink

  Заголовок статті як у найжовтішій пресі. Причому тут Надал? Один чоловік законно отримав ділянку, а інші в нього законно купили. Дєцка площадка там якщо колись і була, то купу десятків років тому. Останні роки там було мусоросвалка!

  • 14:20 | 25.07.2014 о 14:20
   Permalink

   А по другому привлечь внимание общественности, только как заголовком как в желтой прессе, и нельзя сейчас! Всем только своя телогрейка ближе.

  • 13:15 | 26.07.2014 о 13:15
   Permalink

   Володимир, ви хто? Людина чи баран? Я живу вже 34 роки в цьому районі і можу підтвердити, що там завжди, підкреслюю, завжди був дитячий майданчик. На рахунок сміттярки, то вона у вас у голові і словах. Тож не викидайте його на наші голови, несіть прямо до Надала…

 • 12:38 | 24.07.2014 о 12:38
  Permalink

  Невже законно? А то нічого що земельну ділянку надали безоплатно втіхаря для будівництва індивідуального будинку швагру Гладкого, а той нічого не збудувавши її продав. Це як мінімум нецільове використання земельної ділянки. І Ільчук купивши цю ділянку знав всі перепетії. Про моральність цих оборудок я вже мовчу. Володимир такий знаток що знає більше ніж мешканці вул.Гнатюка. Так і кортить побажати цьому Володимиру щоб його діти бавилися на тротуарах та асфальті.

  • 12:47 | 24.07.2014 о 12:47
   Permalink

   То получається шо якщо хтось є депутатом, то його жоден родич не може взагалі ніяку ділянку отримати? Що то за якісь подвійні стандарти?

  • 18:46 | 26.07.2014 о 18:46
   Permalink

   Ніякому Гладкому не надавали ніякої землі. Отримав її ЧОРНОБИЛЕЦЬ, який за нас всіх ризикував життям. Якщо він її продав – то його право!

 • 13:29 | 24.07.2014 о 13:29
  Permalink

  В нас в місті виходить що якраз ділянку, а ще й в такому привабливому місці може взяти тільки родич, колєга депутата. Ось тут і проявляються подвійні стандарти. Поясніть мені чому п.Кібляр на запит щодо отримання вільної земельної ділянки пересічному громадянину повідомив що це зробити неможливо, оскільки не проведена інвентаризація земельних ділянок і не складений реєстр? Тобто для пересічного громадянина вільної земельної ділянки немає а ось для родича Гладкого знайшлась.

Коментарі вимкнені.