Як боротися із проявами вандалізму у Тернополі?

Розписані “каракулями” стіни, обгаджені під’їзди та двори, сміття та пляшки від пива – все це сліди “культури”, які після себе залишають тернополяни. Парадоксально те, що навіть ті, хто чимає цей пост активно заси..ють місто, хоча у житті б’ють себе копитом у груди, що так робити не варто. Худобське ставлення до середовища у якому живеш, як і загальне свинство по відношенню до природи – це наслідок дурного виховання. У цій проблемі не треба шукати високих матерій, не треба заглядати на 100 років назад і шукати там ідеально чистих вулиць, просто перестаньте гадити, ось і все.
В частині розписаних стін і натиканих наклейок, маємо порядувати західній моді, яка так чи інакше несе свої тенденції до нас. Коли знайомі називають це субкультурою, то я сумно дивлюся на їхні писки і відверто кажу, що це ідіотський вандалізм і не більше того.
На зупинці “Кооперативний” така ж проблема. Вирішили її оригінально. Патріотично-релігійна тематика, наразі, один із небагатьох чинників, які стримують від того щоб щось написати або приклеїти. Хоча випадок із Катедрою спростовує цю думку.
Більше половини тургруп, які приїзджають до Тернополя стверджують, що місто у нас дуже чисте. Ось такі думки та спостереження.

-1 thoughts on “Як боротися із проявами вандалізму у Тернополі?

  • 11:30 | 23.06.2015 о 11:30
    Permalink

    Та то певно всьо надал поробив – кожен підїзд поки ви спали обійшов і наклав)) рагулі безвідповідальні

Коментарі вимкнені.