Влада почала розправу над Тернополем

На сорок другій сесії Тернопільської міської ради 24 грудня 2013 року депутатами було прийнято звернення Генеральному прокурору України щодо політичних репресій.

Тернопільська міська рада за час Євромайдану тричі збирала сесійні засідання, які приймали політичні рішення і звернення на підтримку протестів та проти дій центральної влади. Внаслідок цього комунальні підприємства і структурні підрозділи міської ради опинились в епіцентрі безпрецедентних перевірок з боку органів прокуратури і міліції. Саме за останні тижні відкрито 12 кримінальних проваджень.

“Вимагаємо припинити практику політично мотивованих перевірок і відкриття кримінальних проваджень щодо органів міської ради та працівників органів місцевого самоврядування. Вони є політичною розправою за позицію місцевої громади та її представницького органу.

Вимагаємо припинити кримінальне переслідування громадських активістів, депутатів, громадських молодіжних організацій.

Практика використання правоохоронних органів центральною владою для політичної розправи над опонентами та місцевим самоврядуванням є свідченням глибокої кризи всієї державної системи, яка може бути виправлена лише докорінною люстрацією.

Звертаємось до депутатів Верховної ради України від Тернопільщини – Олексія Кайди, Михайла Головка, Олега Сиротюка, Володимира Бойка, Михайла Апостола, Василя Деревляного, Івана Стойка, Ігоря Побера, Едуарда Леонова – з проханням взяти на контроль питання викладені у даному зверненні”, – йдеться у зверненні.

 

 

-1 thoughts on “Влада почала розправу над Тернополем

 • 15:27 | 24 грудня, 2013 at 15:27
  Permalink

  ВЛАСТИ – РЕСПЕКТ И УВАЖЕНИЕ ! Работать нужно было, а не балду на майданах бить !!!

  • 15:35 | 24 грудня, 2013 at 15:35
   Permalink

   Не было бы тотальной корупции во власти не было бы и майдана. Так что власть сама виновата. Не могут управлять страной – на йух такую власть.

  • 16:32 | 24 грудня, 2013 at 16:32
   Permalink

   Ишачь на своего фюрера сам!

  • 23:41 | 24 грудня, 2013 at 23:41
   Permalink

   uMNIK – ТЫ? По говномётству вижу, что ты, прыщавый))))

Comments are closed.