Як керівник лісового підприємства на Тернопільщині ухилився від сплати ‪‎податків‬

1302550421_prazhevo_zhitomir_24Як повідомляють у Прокуратурі Тернопільської області, уже колишній керівник лісового підприємства на Тернопільщині ухилився від сплати ‪‎податків‬ на 709 тисяч 537 гривень.

‪‎Кримінальне провадження стосовно колишнього директора одного з державних лісових підприємств області уже в суді, чоловіку інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366 КК України, (службове ‪‎підроблення‬), ч.1 ст.212 КК України (умисне ухилення від сплати податків, вчинене службовою особою підприємства, що призвело до фактичного ненадходження до бюджетів коштів у значних розмірах).

Розслідуванням встановлено, що директор підприємства отримував від підрядників документи про нібито виконання ними лісозаготівельних, лісогосподарських, лісокультурних робіт та надання послуг і підписував їх, знаючи про недостовірність.

Надалі, шляхом відображення в бухгалтерському обліку та податковій звітності недостовірних‬ первинних документів та заниження об’єктів оподаткування, впродовж січня 2011 – травня 2013-го року керівник підприємства умисно ухилився від сплати до бюджету податків на загальну суму 709 537 грн.

 

Коментарі вимкнені.