Як американські бандерівці допомагають бійцям АТО з Тернопільщини

Вчора під час робочої зустрічі представників благодійної організації “Клівленд Майдан” (США) та заступника голови-керівника апарату Тернопільської облдержадміністрації Віктора Шумади визначено аспекти дальшої співпраці щодо підтримки сімей учасників АТО з Тернопільщини.

Організацію “Клівленд Майдан” утворили під час Майдану представники української діаспори у Клівленді (штат Огайо, США). Учасники допомагали Майдану, сьогодні вони підтримують наших бійців на Сході та їхні сім’ї, а також сім’ї Героїв Небесної Сотні.

«Ми маємо списки таких сімей по областях. Аналізуємо, які з них  потребують допомоги першочергово. Сім’ї отримують грошову допомогу, можливість відпочити та оздоровитись. Також представники організації вибирають собі конкретну сім’ю, якою опікуються. Таким чином ми об’єднуємось по всьому світі у боротьбі за незалежність України», – зазначила представниця організації пані Ольга.

Представники “Клівленд Майдан” відвідуватимуть особисто сім’ї на Тернопільщині та надаватимуть їм допомогу. 11 вересня такі візити заплановані у Збаразькому районі.

Коментарі вимкнені.