Тернопільські депутати зберуться обговорити дороги, протидію корупції та свята

10 вересня відбулося засідання погоджувальної ради, яке провів голова обласної ради Василь Хомінець. Уповноважені представники депутатських фракцій обговорили проект порядку денного. До нього запропоновано включити ще ряд важливих питань.

«У порядку денному – господарські питання, які потребують затвердження обласною радою для подальшого їх вирішення», – наголосив Василь Хомінець.

Приміром, на черговому пленарному засіданні планується розглянути обласну програму розвитку автомобільних доріг загального користування в напрямку духовних центрів Тернопільщини (Марійський духовний центр у с. Зарваниця та Свято-Успенська Почаївська лавра) на 2015-2017 роки, внесення змін та доповнень до обласної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2015-2019 роки, програму запобігання та протидії корупції на 2015-2016 роки, питання підготовки до відзначення у 2016 році на загальнодержавному рівні 100-річчя бою Легіону Українських Січових Стрільців на горі Лисоня поблизу Бережан тощо.

Дату п’ятого пленарного засідання 52 сесії буде повідомлено додатково.

Коментарі вимкнені.