Як тернопільська міська рада тишком-нишком вирішує свої інтереси

Нещодавно у тернопільській міській раді відбулося таємне засідання комісії, щодо забудови стадіону “Текстерно”. Про це повідомляє захисник стадіону Едуард Бендина.

– Таємне, бо жоден із членів ініціативної групи мешканців, що захищають стадіон від забудови не був попереджений і присутній на данному засіданні. А офіційного голову комісії (Ландяка П.Д.), через відсутність у місті, тишком-нишком переобрала матлівська більшість і продажні депутати. Агов, коли людей почуєте? – запитує Едуард.

Нагадаємо, цей стадіон площею майже три гектари був зведений ще у 70-тих роках минулого століття одним із колишніх промислових гігантів України – Тернопільським бавовняно-прядильним комбінатом. Згодом місто встановило оплату за оренду, а «Текстерно» не мало, чим платити, тому стадіон передали Інституту економіки і підприємництва. Згідно заключеного договору, земельна ділянка передалася в оренду для будівництва групи житлових будинків з вбудовано-прибудованами закладами спортивного призначення та відкритими спорудами загального користування.
До сьогодні він залишається єдиним місцем для спортивних занять у цьому мікрорайоні. Мешканці прилеглих будинків проти його забудови, однак згідно документів наданих забудовником Андрієм Матлою все там здійснювалося законно.

Коментарі вимкнені.