Яке комунальне підприємство Тернополя зуміло бути прибутковим без бюджетних вливань?

Судячи з розбудови мережі камер відео-спостереження та самоокупності комунального підприємства міськради «Тернопіль Інтеравіа», у недалекому майбутньому екскурсії по Файному місті будуть організовувати в режимі он-лайн.

До такого висновку наштовхує фінансовий план підприємства на 2016 рік, який розглядали вчора на засіданні виконавчого комітету.

Директор КП «Тернопіль Інтеравіа» Іван Сороколіт каже, що підприємство зуміло вивести систему відео-спостереження на самодостатній щабель. Тобто гроші з міської казни вони не «вимолюють», а навпаки намагаються долати труднощі власними зусиллями.

– Прибуток щороку росте. Так, сумарно в 2011 році КП спрямувало до бюджету – 32 тис.грн. податків та інших платежів. У 2012 році – 419 тис. грн., у 2013 році – 453 тис. грн., у 2014 році – 524 тис. грн., у 2015 році – 555 тис. грн.  Видатки також ростуть, але ми втримуємо баланс, тому і прибуток зростає не залежно від того, які у нас витрати,- запевняє Сороколіт.

КП ставить за мету цього року збільшити прибутки (порівняно з минулим роком) до 15%. Іван Сороколіт каже, що це реально, тим паче, що підприємство постійно розширює межі діяльності.

От нещодавно КП обладнало камерами амбулаторії сімейної медицини.  Є спроби також вийти на обласний ринок, надаючи доступ до інтернету по школах Тернопільщини. В КП дійшли навіть до того, що почали «заробляти» на своїх колегах, депутатах обласної ради, сесійні засідання яких транслюють в режимі он-лайн.

До слова, «за» запропонований фінансовий план, члени виконкому проголосували одноголосно. Сергій Надал навіть пообіцяв, вочевидь, за таку самовіддачу підлеглих, допомогти їм із розширенням клієнтської бази.

Нагадаємо читачам, що зусиллями КП «Тернопіль Інтеравіа» у місті вже працює понад 200 камер. «Підглядати» за Файним можна в режимі онлайн на інтернет-ресурсі webcam.te.ua.

Тернополяни

Comments are closed.