Якою була Зарваниця в його дитинстві, розповів Роман Заставний

Народний депутат Роман Заставний з сім’єю та колегами традиційно взяв участь у загальноукраїнській прощі до Марійського духовного центру в Зарваниці. За словами парламентаря, участь у таких заходах він бере з дитинства.

– Вперше я побував на прощі в Зарваниці у шестирічному віці, – пригадав Роман Заставний. – На Хресну дорогу тоді ходив із родичами та друзями з вулиці. Церкви на той час тут не було, служба відбувалася в лісі і біля джерела, до того ж таємно, адже такі заходи переслідувалися владою. Тішить, що цьогоріч учасниками прощі стали понад 100 тисяч прочан з України та з-закордону. Невимовні відчуття переповнюють, коли стаєш частинкою цього єдиного духу віри!

Нагадаємо, цьогорічна проща до Зарваниці присвячена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці та 125-літтю з дня народження Патріарха Й. Сліпого. До слова, за підтримки Романа Заставного на випускний цьогоріч кожному випускникові школи Тернопільської області подарували друге видання «Заповіту Йосифа Сліпого».

Коментарі вимкнені.