Яку допомогу готові надати поляки, які приїхали до Тернополя?

Делегація представників уряду та агентства розвитку підприємництва Республіки Польщі, у рамках проекту «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможність регіонів», з офіційним візитом відвідала Тернопіль.

Як розповідає міський голова Сергій Надал, представники Польщі презентували проекти розвитку малого та середнього підприємництва у їх країні, розповідали про кроки стимулювання розвитку підприємництва у містах, а також цікавилися економічним та інвестиційним станом Тернополя.

«Для нас важливий польський досвід, тому надіємося, що після цієї зустрічі зможемо організувати на території Тернополя декілька спільних проектів, – розповідає міський голова. – Також ми будемо раді, якщо у Польщі у нас з’являться нові міста-партнери, адже багато із тих проектів, які сьогодні реалізовуються у Тернополі, були зроблені завдяки їх підтримці».

Представник Польського агентства розвитку підприємництва Даріуш Войташек зазначає, що їх агентство – це державна структура у складі польського Департаменту економічного розвитку.

«Наше головне завдання – це підтримка та сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, адже саме вони забезпечують більшу частину ВВП економіки розвинених країн світу. Зокрема, у Польщі середній бізнес – це одна з основних ланок економіки, яка забезпечує близько 70% робочих місць у країні та 50% ВВП, – розповідає Даріуш Войташек. – Наш досвід у тому, що ми не лише надаємо фінансову підтримку малому та середньому бізнесу, а також проводимо бізнес-консультації».

Довідка: «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможність регіонів» – проект, який реалізовується Міністерством економічного розвитку в рамках допомоги польського розвитку 2016 року. Цілями проекту є підтримка влади України в розвитку малого та середнього бізнесу, іноземних інвестицій і експорту, створення регіональної інфраструктури бізнесу та розвиток інноваційності в цих секторах, тощо. До цього проекту долучені такі регіони: Київ, Львів, Тернопіль, Вінниця, Черкаси, Житомир, Чернігів, Коростень та Біла Церква.

Коментарі вимкнені.