Який голова РДА зробив все, щоб догодити Валентину Хоптяну

Голова тернопільської ОДА Валентин Хоптян зустрівся з керівником Чортківської РДА Степаном Кобісом. Чиновники говорили про забезпечення розвитку позашкільної освіти, розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій, будинків дитячої та юнацької творчості), зокрема у сільській місцевості на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України».

За словами очільника району, впродовж 2013-го року вони робили усе можливе для того, аби створити сприятливі умови для повноцінного й різнобічного розвитку дітей, для становлення творчої особистості.

“В Палаці дітей та юнацтва працює 24 гуртка і 47 груп, в яких створено комфортне середовище, де враховувалися інтереси та запити всіх учнів. Пріоритетними формами  організації навчання в гуртках були такі методи роботи, які сприяли  самостійній, дослідницькій, творчій діяльність гуртківців, підготовки їх  до активної діяльності”, – розповів Степан Кобіс.
На постійній основі працює школа педмайстерності педагогів-організаторів та керівників гуртків.  Методична робота спрямовується на підвищення професійної кваліфікації і загальної культури педагогічних кадрів, – повідомляє прес-служба ОДА.

Коментарі вимкнені.