Який подарунок особливим діткам Тернополя зробити міліціонери?

Особливим дітям – особлива увага. За роки діяльності Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру добрими друзями і помічниками закладу стали міліціонери. От і цього першовересня люди у формі прийшли привітати його вихованців із Днем знань.

Співробітники управління кадрового забезпечення обласної міліції побажали школярам легкого і сповненого нових відкриттів навчального року, цікавих занять, а найголовніше міцного здоров’я, адже навчаються в центрі діти з наслідками поліомієліту і церебральним паралічем.

Добрими словами гості не обмежилися, пенсіонер міліції Тернопільщини Марія Чубатюк передала у користування хлопчикам і дівчаткам два спортивні тренажери.

– Знаю, що дітям із такими діагнозами надзвичайно важливо займатися спортом, розвиватися фізично, – розповідає пані Марія, – рух для них це чи не найкращі ліки. Тому і вирішила зробити вихованцям закладу такий подарунок, щоб вони займалися, поправляли своє здоров’я.

Дітлахам дарунок прийшовся до вподоби й вони пообіцяли старанно займатися на нових тренажерах.

– Дякую, що кожного року провідуєте нас і оновлюєте наш спортивний зал, – каже восьмикласник Арсен. – Ваш подарунок дуже корисний, завдяки заняттям на тренажерах ми зможемо стати сильнішими.

Співробітники управління кадрового забезпечення обласної міліції, які тренують правоохоронців, пообіцяли вихованцям центру допомогти скласти оптимальну програму фізичних навантажень.

– Знаю, що багато з вас займаються спортом, – звернувся до вихованців закладу начальник сектору професійної підготовки УКЗ УМВС України в Тернопільській області Олексій Криворучко, – тому запрошую вас у наш міліцейський спортзал. Думаю вам буде цікаво і корисно там позайматися.

За підтримку і співпрацю правоохоронцям подякувала директор навчально-реабілітаційного центру Ірина Король.

– Ми щиро цінуємо, що в такий непростий для України час ви пам’ятаєте про наших вихованців, – звернулася до гостей Ірина Ярославівна. – Вони варті вашої уваги і таких щедрих подарунків. Наші діти це дуже цінують, вони щодня моляться за кожного бійця і міліціонера, який захищає суверенітет України, а відтак і їхнє майбутнє.

Коментарі вимкнені.