Загадкові статки головного юриста Тернопільської міської ради Олександра Печіля

pechilНа редакційну пошту «Тернополян» прийшов лист від одного читачів про загадкові статки начальника управління юридичного забезпечення Тернопільської міської ради Олександра Печіля.

«У Тернопільській міській раді окрім відомих одіозних можновладців є ще непублічні та, на перший погляд, не дуже впливові чиновники, пише читач. До них належить начальник управління правового забезпечення Печіль Олександр Васильович – http://www.rada.te.ua/strukturni-pidrozdil/10360.html

Даний посадовець один з небагатьох службовців високого ранку, котрі залишились на своїй посаді після приходу до влади свободівця Надала. Пан Олександр наділений неабиякою фактичною владою завдяки тому, що саме він «візує» на предмет «законності»  усі проекти рішень як виконавчого комітету міської ради, так і проекти рішень сесійних засідань депутатів. Часто цю «візу» нелегко одержати не те що пересічним тернополянам, але навіть начальникам інших управлінь міської ради.

Прискіпливість чиновника є досить, м’яко кажучи, суб’єктивною та вибірковою. Приміром, легше погодити перепланування квартири в проектанта, працівників відділу архітектури і фахівців житлово-комунальної сфери, аніж одержати чарівний підпис у Олександра Васильовича.

Молодий, на вигляд інтелігентний, чоловік вміло вибудував усередині міської ради систему залежностей щодо власної персони з найрізноманітніших та найдрібніших питань. Поміж собою чиновники вважають головного юриста другим в міській раді по впливовості та захланності після голови міста Сергія Надала.

За нашою інформацією ніхто з близьких родичів Олександра Печіля ніколи не були та не є бізнесменами. Водночас, незрозумілими залишаються джерела певних статків, про котрі нам повідомили читачі, а саме:

– легковий автомобіль марки Toyota Corolla (див. фото)

– нова квартира по вулиці Чумацькій, 25а, у котрій зараз мешкає головний юрист міської ради разом з сім’єю

– нова квартира по вулиці Над Яром, 1

– два нові цегляні гаражі по вулиці Над Яром, 1

– новий сучасний приватний будинок на стадії завершення у мікрорайоні Пронятин по відомій вулиці Проектній, побудований на відведеній тещі ділянці і на кованих воротах котрого зображена буква «П» (див. фото).»

hata pechilya

авто

Якби не було, та Олександр Печіль залишається юристом. От і останній пункт майна чиновника, який наводять читачі «Тернополян», ще у 2008 році під теперішню віллу земля виділялася певній гр. Божик Стефанії Василівни за адресою, вул. Проектна, 335. Як нам вдалося зясувати, це улюблена теща Олександра Васильовича.

Після змін законодавства, згідно якого усім чиновникам доведеться декларувати не лише власні доходи, але і витрати, пояснити походження вищенаведених статків родини виявиться непростою задачею навіть для най досвідченіших юристів.

Також нагадаємо, що пан Печіль членом двох чи не найважливіших комісій Тернопільської міської ради у плані «дерибану» комунального майна та землі: комісія з питань

природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування та комісії для визначення на конкурсних засадах суб’єкта господарювання для проведення послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель.

Нагадаємо, журналісти «Тернополян» з висоти пташиного польоту зняли щойно збудовані вілли у мікрорайоні Пронятин, які належать начальнику управління юридичного забезпечення Тернопільської міської ради Олександру Печілю та інженер-геодезисту комунального підприємства «Земельно-кадастрове бюро» Іван Кушнірику.

Коментарі вимкнені.