З Тернопільського вокзалу евакуювали близько 100 людей через повідомлення про замінування (фото)

Сьогодні близько 12 години на телефон 102 надійшло повідомлення про замінування залізничного вокзалу у Тернополі. Вже через декілька хвилин на місце події виїхали відповідні служби. Про це розповідає «Погляду» начальник сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції Петро Колісник.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, у складі якої й працівникивибухотехнічної служби Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Найперше, правоохоронці подбали про безпеку пасажирів та працівників вокзалу. Загалом із закладу в екстреному порядку було евакуйованоблизько сотні осіб. Вжито заходів для повноцінного функціонування роботи залізниці та посадки пасажирів. Експерти почали обстеження приміщення, на даний час вибухівки не виявлено.

Як відомо, за завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками наступає покарання – позбавлення волі на строк від двох до шести років.

Міліціонери вживають заходів, щоб розшукати невідомого, який повідомив про замінування.

Начальник залізничного вокзалу на станції Тернопіль Михайло Жуков каже, що це сталось вперше за сім років.

О 13 годині касирів вже пустили у приміщення. Згодом відкрили прохід зліва вокзалу, щоб пасажири могли піти на електричку.

Нагадаємо, нещодавно кінологи та сапери шукали вибухівку в готелі “Галичина”. Тоді було 181 людина евакуйована.

вокзал Тернопіль замінування

 

 

Коментарі вимкнені.