Голові тернопільської ОДА Валентину Хоптяну подарували презервативи та послаблююче (фото)

18 жовтня з засідання за участі київського чиновника Бориса Колеснікова вигнали усіх представників ЗМІ. Згодом  журналісти запитали чиновників, чому пресу попросили вийти. Борис Колесніков відповів, що не знає чому, бо засідання було відкрите, розглядались лише два питання і нічого секретного не було. В свою чергу прес-секретар ОДА Володимир Лех пояснив, що оскільки представників ЗМІ було близько 40, то це була завелика кількість, щоб розмістити їх у залі, де відбувалося засідання.

За наслідками цього виїзного засідання, 21 жовтня, представники журналістської спільноти Тернополя передали символічний подарунок для голови ОДА Валентина Хоптяна та його апарату. Оскільки для того, аби організувати мирний пікет, згідно з закону потрібно було б подати заявку до ОДА за п’ять днів до акції, то жуналісти не пікетували, а прийшли для передачі подарунка. Згідно закону, для того, аби щось подарувати голові ОДА, спеціальних процедур, тривалістю в п’ять днів, проходити не потрібно.

Подарунок складався з послаблюючого – аби послабити нездорові процеси в ОДА, та презервативів, щоб зупинити поширення цих процесів. Тернопільські журналісти вручили це все представнику ОДА Петру Нагуляку. Він прийняв “передачу” з гумором.

Також журналісти намалювали на ватманах листівки-послання та передали різнокольорові кульки, як знак: «Давайте жити дружно».

До акції протесту долучились також депутати та громадські діячі.

пікет Хоптян ОДА Тернопіль

пікет Хоптян ОДА Тернопіль

 

Коментарі вимкнені.