Затримані тернопільською поліцією тепер будуть “озброєні”

«Обирай захисника самостійно»,  «Підписуючи документи, маєш право на захисника», «Не маєш власного захисника? Вимагай адвоката за рахунок держави» – ці поради тепер знатиме кожен, хто спілкуватиметься з працівниками Національної поліції на Тернопільщині.  

Друковану продукцію з вищезгаданими настановами та єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 тепер розмістять в приміщеннях органів поліції, а також у салонах службових автомобілів. Плакати та наліпки відповідного змісту будуть розміщені в чергових частинах, приміщеннях, у яких проводяться слідчі дії, камерах для утримання затриманих та взятих під варту та інших службових приміщеннях ГУНП у Тернопільській області.

Передали друковану продукцію під час робочої зустрічі директора Регіонального центру ІриниХондогій, начальника ГУНП в області генерала Олександра Богомола та керівника штабу ГУНП Василя  Бойка. Керівники відомств говорили про захист  прав і основоположних свобод людини.

«Ефективна співпраця системи безоплатної правової допомоги та Національної поліції сприяє  досягненню основної мети – реальному захисту прав людини»  – зазначила директор Регіонального центру Ірина  Хондогій.

Керівник ГУНП в Тернопільській області Олександр  Богомол, в свою чергу, відзначив високий рівень організації взаємодії центрів з надання правової допомоги та підрозділів Національної поліції в області.

А ми нагадуємо, що в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та інші питання щодо отримання такої допомоги. Ця телефонна лінія працює цілодобово. Дзвінки у межах України – безкоштовні.

Коментарі вимкнені.