Завтра слінгомами Тернополя прикрасять свої шарфи, а 14 жовтня – родинами змагатимуться в квесті

14 жовтня в Тернополі завершується міжнародний тиждень слінгоносіння. Тема цьогорічного тижня «Продовжуючи традиції». Організатор: міжнародна некомерційна організація Babywearing International. В Тернополі вже вчетверте будуть проводитися подібні святкування організовані Школою Щасливого Материнства св. Анни.

В рамках міжнародного тижня слінгоносіння в Тернополі, 12 жовтня, відбудеться зустріч жінок, котрі носять своїх діток біля серця, спеціально примотуючи їх тканим відрізком тканинного шарфа. О 14.00 в парку Шевченка, біля літньої сцени, слінгомами побачать майстер-клас по прикрашанню своїх шарфів бахромою.

А у неділю, 14 жовтня, відбудеться грандіозне святкування і закриття Тижня слінгоносіння, також родинний слінгоквест та нагородження екомоагазином “Кумка” переможців фотоконкурсу, котрий проходить на форумі Школи щасливого материнства. Щоправда. місце та година святкування уточнюється, адже погода не дає можливості спланувати день.

На слінгоквест організатори запрошують приходити усією родиною, щоб прийняти участь в спортивно-інтелектуальному змаганні на слінготематику.

Відбудеться і конкурс маленьких слінгомамусь та слінготатусів. Можливо ваші слінгомешканці вже давно виросли, або ви маєте старших діток, які хочуть бути «як мамочка», або ви шкодуєте, що в свій час не встигли поносити карапуза в слінгу – для всіх-всіх діток чудовий конкурс на кращий дитячий слінг.

Пригощатимуть чайом та солодощами – гарний шанс похвалитися своєю кулінарною майстерністю.  Чайок за організаторами, а від гостей чекають смачненького!

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.