Зоряна Биндас та “Називний відмінок” сьогодні презентують нову відероботу “Джазмени”

Туманний осінній ранок, жовто-гарячий день, затишний вечір і прохолодно-містичну ніч переживуть тернополяни в арт-клубі „Коза”. Гурт „Називний відмінок” та поетеса Зоряна Биндас „помістять” добу в півтори години. Літературно-музичне дійство „Доба. Безсмертя” розбавлять музикою, аудіовіршами, новими текстами і, головне, представлять нову відеороботу на пісню „Джазмени”.

«Доба. Безсмертя» – це гра на контрастах, поєднання протилежностей, емоції від найспокійніших до яскраво забарвлених, – каже Зоряна Биндас. – вірші і пісні дуже різні. Тут буде все – від дитячих колискових, до темної містики. Різні історії-замальовки з життя окремих людей.

Альбом має певну концепцію, пісні розміщені тематично від ранку до пізньої ночі та змістовно відображають нашу сучасність. Усе разом – “Доба”, – пояснює солістка «Називного відмінку» Оксана Балуцька.

До альбому ввійшли аудіовірші, начитані поетесою, та пісні на її тексти. Музика гітариста Віталія Кічака зробила вірші повними і довершеними, вони перетворились у пісні. Добрий і мелодійний голос солістки Оксани Балуцької вдихнув у пісні душу. Гармоніст Андрій Локотош додав неповторних і чітко виражених акцентів. Барабан Максима Кульчицького розставив своїм ритмом «розділові знаки» та логічні наголоси. Бас Сергія Лещука підсилив контрастність.
Прожити «Добу» Ви зможете 11 жовтня о 21.00 в  арт-клубі „Коза”.
Вхід вільний.
Замовлення столиків за номером 522375

Коментарі вимкнені.