Журналістка Наталка Колтун з’ясувала, як полюбляють називати своїх дітей тернополяни

Тернопільська журналістка Наталка Колтун провела цікаве дослідження. Про зміни тенденції в дитячих іменах за два роки пише журналістка у мережі Фейсбук.

Електронна черга у тернопільські садочки мені в поміч – і от що виходить. Лідер дівчачих імен у 2017 р., як і раніше, – Софійка. Друге місце в рейтингу посідають Вероніки, 3-тє, 4-те і 5-те відповідно – Катерини, Злати і Вікторії. Доволі популярні такі жіночі імена як Анастасія, Єлизавета, Анна, Діана, Соломія, Поліна, Яна, Каміла, Єва. Серед дівчаток 2017 року народження легше буде знайти Аміну чи Мію, аніж Оксану чи Людмилу. Ніхто не називає Галинами і Лесями. Періодично з’являються Тетянки, Оленки, Наталочки. Здивували Параскева, Єремія, Іларія, Леля.

Серед хлопчачих імен у тренді вже який рік поспіль – Максим. Набирає популярності Матвій. У топ-5 входять також Артем, Андрій і Владислав. Розповсюджені – Марк, Давид, Данило, Назарій, Макар, Олександр, Дмитро, Денис, Ілля, Устим, Роман. Звичні Петро, Павло, Василь, Євген, Ярослав – тепер екзотика. Відкриття – Ром, Ілай, Мусаб, Берл.

От такі у Тернополі справи, малята, – пише вона.

Коментарі вимкнені.