Житель Тернопільщини їхав на заробітки, а через чарку вернувся з порожніми кишенями

До співробітників Заліщицького райвідділу міліції звернувся житель села Литячі, який повідомив, що його батька обікрали, поки той перебував на залізничному вокзалі.

Чекаючи на поїзд до столиці, чоловік розговорився з двома незнайомцями. З розмови стало зрозуміло, що пара щойно приїхала до Заліщик. Він – родом із Верховинського району Івано-Франківської області, вона – з Чернівеччини. Незважаючи на різницю у віці, подруга виглядала значно старшою, уже деякий час співмешкали разом. На одному місці довго не затримувалися. Як тільки вдавалося трохи підзаробити, знову вирушали у дорогу. Литячанець повідав, що їде до Києва на заробітки. Так, слово за слово і чужі донедавна люди стали ледь не найкращими товаришами. Знайомство вирішили продовжити за чаркою. Хильнувши зайвого, 51-річний мешканець Заліщицького району заснув. Цим без зволікання скористалися нові «друзі». Прихопивши чужий мобільний телефон, фотоапарат та майже дві з половиною тисячі гривень, вони поспішили зникнути. Коли потерпілий прокинувся, за крадіями і слід простиг, а їхати на заробітки уже було ні з чим. Невдасі нічого не залишалося робити, окрім, як повернутися з порожніми кишенями додому.

Правоохоронці миттєво відреагували на повідомлення потерпілого і взялися «гарячими слідами» розслідувати злочин. Складність полягала у тому, що крадії, зважаючи на їх спосіб життя, могли у будь-який момент покинути територію області, а тоді шукай вітру в полі. Та міліціонери випередили гастролерів. Стосовно зловмисників розпочате кримінальне провадження.

Коментарі вимкнені.