Життя тернополян онлайн

Місто Тернопіль вже досить давно знаходиться під пильним спостереженням веб камер у прямій відео онлайн трансляції. У попередніх статтях ми надали перелік вже розміщених веб камер, з допомогою яких тернополяни бачать рух життя у місті.

Кількість веб камер у файному місті сягнула 25. Це враховуючи те, що ці “наглядачі” є неприхованими і доступні для відео онлайн трансляції, зокрема на сайті webcam.te.ua.

Приховані тернопільські веб камери – це природнє явище, хоча й законодавчо заборонено. Кількість таких камер невідома, можливо хтось з тернополян знає, де саме є, то можете ділитись інформацією анонімно.

Хто фінансує та розміщує веб камери у Тернополі? Відповідь на це та інші запитання надав директор комунального підприємства “Тернопіль Інтеравіа” Іван Сороколіт. За його словами, ідея розміщення веб камер по Тернополі з метою спостереження за заторами та всім, що можна відслідкувати, належить міському голові Сергію Надалу. Як повідомляє www.pressclub.te.ua, Тернопільська міська рада зуміла реалізувати проект без залучення бюджетних коштів. Комунальне підприємство “Тернопіль Інтеравіа” на сьогодні активно розміщує веб камери на замовлення як місцевої влади, так і комерційних структур.

Скільки коштує встановлення веб камери у Тернополі? Наприклад, для комерційних структур, які працюють в основному у нічний час, це буде коштувати близько 1500 грн без вартості самої веб камери. Додатково цифрове обладнання обійдеться приблизно у 3 000 грн.

Враховуючи побажання жителів міста Тернопіль, місцева влада дала дозвіл розмістити веб камери (аж 2 ) на Центральному стадіоні. Тепер фанати футболу зможуть хоча б одним оком подивитись, що відбувається на стадіоні під час ігор.

Коментарі вимкнені.