Зірковий студент Тернополя розповів звідки бере гроші

Зірковий студент Тернополя Аркадій Войтюк готується до виходу сольного альбому. Як вдалося досягнути такого успіху, які перешкоди трапились на шляху та про подальші плани розповів співак.

Наразі ти досить популярна особистість. VIP-Тернопіль, Х-Фактор, Нова Хвиля – це те, що принесло тобі славу. В той час ти навчався в медичному університеті, нещодавно одружився. Як вдається поєднувати кар’єру, навчання, сімю? Чому віддаєш перевагу?
– Не все так складно як здається. Колись тренер дитячої команди Динамо Київ сказав, напевно, вірне речення, яке вкарбувалося у мене на все життя: «Треба бути або хорошим нападником, або хорошим захисником… Бути кльовим і там, і там – не вийде!» Говорять, що треба позбутися чогось великого, щоб досягати успіхів, напевно медицина для мене і стала цим «великим». Наразі, я впевнено крокую до того, чого завжди хотів. І скоро, Ви побачите мої «плоди» у творчості. А сім’я – це те, заради чого треба жити. Слово «поєднувати» для безхребетних. Сім’я – це твоє життя, а все інше – хобі…

Яким чином вдалося досягти таких успіхів? Старання чи просто везіння? 
– І старання і везіння. Якщо дивилися фільм «Desperado» з Антоніо Бандерасом, то був такий момент, коли він говорив до хлопчика: « Хочеш навчитися гарно грати на гітарі, грай 20 годин в день» . Аналогічно і я. Щоб досягти певних успіхів у КВН, ми збиралися кожен вечір (без вихідних) о 19:00 і до 24 писали жарти, вкладали власні гроші, які нам передавали батьки на харчування в ігри КВН. Тепер команда співпрацює з 95 кварталом, достатньо заробляє і її часто можна побачити на К1, ТЕТ і у іграх Вищої Ліги. Особисто я, пишу матеріал по 10 годин в день для випуску власного альбому, який повинен вийти у грудні цього року. «Без труда…»,- всі знають, яке має бути закінчення.

Звідки береш гроші для запису пісень, поїздок тощо?
– Все,що заробляю на власних виступах, в себе і вкладаю.

Тобто в тебе немає продюсера чи спонсора, який підтримує твою діяльність? Все що робиш – усе своїми силами та старанням?
– Ні, немає. Зате я контролюю свою діяльність повністю.

Чи траплялися якісь реальні перешкоди на шляху до успіху?
– Реальні перешкоди були, є і будуть. Все не так легко. Але я рвуся.

Можеш навести приклад одної з них? Як вдалося викрутитися?
– Перешкоди в моїй сфері зовсім інакші. Не все так просто))

Якому з конкурсів, у яких брав участь, завдячуєш найбільше?
– Завдячую насамперед батькам. А все інше, рано чи пізно,- сталося б і так.

На Х-факторі, Лайма Вайкуле сказала тобі «Ні» через те, що ти вчився на лікаря. За її словами, такий вид діяльності більш корисний для суспільства. Чому все-таки вирішив стати співаком?
– Це людські долі, тому вершити їх може лише Господь Бог, а не Лайма Вайкуле. І як Він вирішив, тепер Ви бачите. Якби мене не повернули у шоу, то я б напевно став би лікарем, а так, у мене інакший викарбуваний шлях.

Як відреагували батьки на те, що ти обрав творчість, а не медицину?
– Змирилися )) Радіють, коли чують мою пісню по радіо в громадських місцях.

На кого з українських чи зарубіжних виконавців рівняєшся?
– На даний момент – Океан Ельзи. Доказав, що можна і без голих «цицьок» співати, писати нормальні слова і назвати це «творчістю».

Чи маєш якісь плани на майбутнє стосовно кар’єрного зросту? Плануєш далі продовжувати сольну кар’єру чи, можливо, створиш якийсь гурт?
– Ніяких гуртів. Скоро випущу альбом, на наступному тижні знімаємо кліп, можливо два. Все йде, все можна, але на все треба гроші))).

Як називатиметься новий альбом? 
– Нікому про зміст і назву ще не казав, тому і Вам не скажу )) Випущу і все побачите.

Хто тобі пише пісні? Музику?
– Все пишу сам.

В альбомі усі пісні будуть українською чи плануєш записати декілька мовою наших сусідів? 
– Пісні будуть англійською мовою і українською. Більшість рідною мовою. Послухаєте, можливо щось для себе з цих пісень візьмете.

Іванна КОСТЮК
www.molodvolyn.org

Коментарі вимкнені.