З Тернополя примусово видворили ще одного іноземця

Як повідомили “Погляду” в управлінні міграційної служби області, цього року в тернопільських вишах навчається більше півтора тисячі іноземних студентів. До України вони приїжджають за запрошенням вузів. На підставі зарахування до навчального закладу міграційна служба документує іноземців посвідками на тимчасове перебування в Україні.

–          Якщо з якихось підстав іноземець відрахований з вузу (через неоплату, не виконання умов договору, неуспішність) він зобов’язаний покинути територію нашої країни у визначений законом строк, – розповіла начальник відділу по роботі з іноземцями та біженцями Управління Державної міграційної служби в Тернопільській області Лариса Христюк, проте часто вони цього не роблять, тим самим порушуючи Закон України «Про правовий статус іноземців».

Якщо у визначений законом строк іноземець не покинув територію України, міграційна служба подає позов до суду щодо примусового видворення порушника з нашої держави.

– 12 листопада Тернопільський міськрайонний суд прийняв рішення про примусове видворення за межі України, затримання та поміщення у Волинський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства ДМС України 21- річного громадянина Конго, – каже Лариса Констянтинівна. Юнак був відрахований з одного з тернопільських вишів ще у 2011-му, з того часу перебував у нас незаконно.

Коментарі вимкнені.