Зустрічі фанатів та гравців ФК “Тернопіль” можуть стати регулярними?

Сьогодні вболівальники ФК “Тернопіль” зустрілися зі спортсменами. Зустріч планували ще на 12 лютого, але перенесли на 13-те. Гравці розказували про свої плани та успіхи. 

Зустріч з прихильниками ФК “Тернопіль” відбулася у педуніверситеті.

Головний тренер команди Василь Івегеш насамперед поділився своїми враженнями від першої частини сезону та висловив сподівання, що клуб цього року добуде путівку у Першу лігу.

– Як би нам не було важко, але ми все одно залишаємося серед лідерів і реально претендуємо на вихід до Першої ліги, – каже пан Івегеш. – У нас є чудова команда, яка здатна вирішувати завдання. Так, не все нам вдається, але ми стараємося. Проти нашого клубу відкривають якісь кримінальні справи, але нічого протизаконного ФК “Тернопіль” не робить.

Учасники фан-клубу “Тернополя” мали можливість поспілкуватися зі своїми улюбленцями та запитати їх про футбольне життя. Більшість питань стосувалися новачків клубу. Також вболівальники запитували про ситуацію із форвардом Богданом Семенцем.

– Богдан Семенець вирішив продовжити кар’єру у іншій команді, – пояснив Василь Івегеш. – У нього закінчився контракт і він став вільним агентом. Але наш клуб виховав цього футболіста і ми хочемо отримати певну компенсацію. Можливо це не буде 200 тисяч гривень, але хоча б 70-80 тисяч ми будемо вимагати.

Запитували керівників муніципального клубу і про спонсорів команди.

– У Другій лізі дуже важко віднайти спонсорів, – каже директор клубу Андрій Грицишин. – У нас є кілька спонсорів, які готові допомагати нам, якщо “Тернопіль” вийде у Першу лігу. Тому від команди залежить подальша доля цього спонсорства.

Наостанок фан-клуб ФК “Тернопіль” вручив головному тренеру команди Василю Івегешу подяку. А тренер у свою чергу пообіцяв частіше зустрічатися з вболівальниками.

20minut

Коментарі вимкнені.