На тернопільському стадіоні скандал – там активісти нарешті зловили губернатора (відео)

Фото http://gazeta1.com/

Сьогодні на центральному тернопільскому стадіоні: там голова штабу національного спротиву Володимир Стаюра з групою активістів “підловили” тернопільського губернатора Валентина Хоптяна. Цей інцидент може перерости у резонансний скандал.

Як повідомили “За Збручем” читачі, голова штабу національного спротиву Володимир Стаюра з групою активістів “підловили” тернопільського губернатора Валентина Хоптяна на центральному стадіоні. Намісник Януковича в цей час саме давав інтерв’ю обраним ЗМІ. Вочевидь, Хоптян намагався “відбілитися” від скандалу з “Нивою”. Як ми повідомляли, нещодавно головний тренер Ігор Яворський заявив, що незабаром команда може припинити існування, і звинуватив у цьому почесного президента клубу – Хоптяна. Згодом з розгромним інтерв’ю виступив екс-гендиректор клубу Автанділ Мдінарадзе, котрий ще більше розкритикував губернатора.

Саме в момент, коли очільник Тернопільщини почав виступати перед камерами, його “накрили” опозиціонери. Нагадаємо, тернопільські “свободівці” уже кілька тижнів намагаються виловити Хоптяна. Для цього вони навіть влаштували під його кабінетом цілодобове чергування. Та губернатор весь цей час на роботі не з’являвся, керуючи областю з підпілля.

Та “доленосна” зустріч таки відбулася… Як повідомляють очевидці, виникла сварка на дуже високих тонах. На стадіоні був великий скандал. Про деталі читайте згодом.

Відео gazeta1.com


Відео TV-4

 

-1 thoughts on “На тернопільському стадіоні скандал – там активісти нарешті зловили губернатора (відео)

 • 21:34 | 13.02.2014 о 21:34
  Permalink

  Дурак – цей Хоптян. Як і його Хвеська. Коли дивлюсь на них, на цю сімейну парочку, то навіть 95-й квартал не хочеться дивитися.

 • 11:52 | 14.02.2014 о 11:52
  Permalink

  ПрофФесіонал, бля:”Треба закусувати огірочком та пити одеколон!!!”

 • 11:58 | 14.02.2014 о 11:58
  Permalink

  Можливо скоро тут (там, куди ти пальцем тикаєш) і буде твоє робоче місце! Підземні жителі давно очікують коли одеколон подіє.

Коментарі вимкнені.