Дитячі ігри мера та прокурора по-тернопільськи

Оскільки на вимогу прокурора суд заборонив комунальним установам вивішувати прапори з символікою “вросоюзу, як це доручав на початку грудня міський голова, то Сергій Надал видав нове доручення, яке скасовує розпорядження від 06.12.2013р. №468 «Про вивішування прапорів». У новому розпорядженні, яке було підписано 24 грудня,  мер згадує, що в червні прапор Євросоюзу майорів у Тернополі на знак підтримки євроінтеграційного курсу містянами і саме у червні було підписане розпорядження про «Про використання прапора Ради Європи в м.Тернополі».

Тому від сьогодні у Тернополі на комунальних підприємствах, установах та закладах будуть висіти Державний Прапор України та прапор Ради Європи.

І все це всупереч тому, що Тернопільський окружний адміністративний суд заборонив вивішувати в місті стяги Європейського Союзу на будівлях комунальних підприємств. Відповідний позов подала  прокуратура міста Тернополя.  У позовній заяві прокурора міста Тернополя серед підстав скасування розпорядження вказано: «очевидна небезпека заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам держави».

-1 thoughts on “Дитячі ігри мера та прокурора по-тернопільськи

  • 16:03 | 25.12.2013 о 16:03
    Permalink

    а прокуратура не каже встановлювати вже російські прапори?

Коментарі вимкнені.