Депутати міськради закликають тернополян не мовчати!

Депутати міськради Тернополя збирають пропозиції від мешканців Файного міста щодо звітів чиновників-начальників та директорів комунальних підприємств. Про це на своїй сторінці в соціальні мережі повідомив депутат Роман Навроцький.

– Вчора відбулося перше засідання керівників фракцій щодо обговорення графіку звітів про роботу керівників усіх структурних підрозділів Тернопільської міської ради та керівників комунальних підприємств згідно прийнятого рішення сесії. Ми обмінялися думками про саме бачення графіку звітів, процедуру та шляхи реалізації самої ідеї. Було прийнято рішення зібрати пропозиції від депутатів Тернопільської міської ради, громадських організацій, тернополян щодо зауважень до роботи тих чи інших структурних підрозділів міської ради, врахувати пропозиції виконавчого комітету щодо графіку звітів та за декілька днів продовжити роботу,- розповідає депутат міської ради Роман Навроцький.

Народні обранці закликають тернополян не стояти осторонь процесу та максимально долучитися до ініціативи.

Вочевидь, першим до слова на сесії депутати запросять Олега Вітика – начальника відділу технагляду, адже за кілька тижні до того, як народні обранці ініціювали публічний звіт керівників усіх структурних підрозділів Тернопільської міської ради та керівників комунальних підприємств, депутат Роман Торожнюк зареєстрував проект рішення, у якому запрошує посадовця прозвітувати перед депутатами про виконані роботи в період з листопада 20015 по серпень 2016 року.

На останньому пленарному засіданні колеги-депутати підтримали Торожнюка і проголосували за те, щоб уже на найближчій сесії Вітик постав перед ними зі звітом.

До речі, депутати міськради Тернополя уже мали нагоду раніше заслуховувати звіт одного з комунальних підприємств ради. Мова йде про КП «Тернопіль Інтеравіа», директором якого є Іван Сороколіт. Його звіт народні обранці відзначили схвальними коментарями та навіть аплодисментами.

Коментарі вимкнені.