До кожної високої державної посади, потрібно зрости і дійти, – тернопільський депутат Петро Ландяк

ТАК ПРАВИЛЬНІШЕ У НАС – ЧИ В США? ДО ВЛАДИ ПІДГОТОВЛЕНИХ, ЧИ…?

Часто чую думки, що до влади потрібно брати нових і молодих… Погоджуюсь, що без молоді перспективи немає жодної. Це так! Однак, можливо для всього свій час і все має бути в балансі!!!

Може нам краще подивитись на Сполучені Штати Америки?
В них міністру оборони Меттісу за сімдесят і він сорок з лишнім років прослужив в морській піхоті, дійшов до чотирьохзіркового генерала.

А керівнику апарату Білого дому Келлі, генералу, за 65- ть. У нього вислуга 30 років.

Секретарю Ради національної безпеки США, раднику Трапма, Макмастеру – 65 років і також років тридцять в його кар’єрі – це кадрова військова служба, він генерал-лейтенант сухопутних військ. Крім того, у нього блискуча класична освіта, бо в США військові мають можливість отримувати ще й цивільну освіту найвищого рівня. І всі троє є новачками американської політики. Гляньте на їхніх депутатів – сенаторів і конгресменів…

То яких нових облич в політиці і державному управлінні нам потрібно? Таких, як у США, чи таки перспективнішими і потужнішими є наші нові обличчя, в особі раніше безробітних, або охоронців, чи масажисток? Адже вони молоді, сильні, красиві???

Чи може кожен має займатись своєю справою , здобуваючи для цього вишкіл і необхідну практику??? Ми вже готові співака в президенти обрати??!
МОЖЕ вистарчить нам експериментів? Адже граблі стоять на одному і тому ж місці…
Переконаний, що до кожної високої державної посади , потрібно зрости і дійти!

Депутат тернопільської міської ради Петро Ландяк

Коментарі вимкнені.