Сергій Надал з депутатами потайки змінили три ключових документи Тернополя (відео)

Депутати “Сили людей” у Тернопільській міській раді мали надію, що такий важливий документ як Генеральний план міста, зміни до якого можна вносити не частіше, аніж один раз на п’ять років, під час війни розглядатися не буде. Такий документ потребує максимально широкого обговорення та аналізу.

Але міська рада на чолі з Сергієм Надалом, а, за даними Politerno, за ініціативою безпосередньо самого мера – дуже поспішала і таки протиснула майже потайки зміни до трьох ключових документів Тернополя: Генерального плану Тернополя, Плану зонування Тернополя, історико-архітектурного опорного плану Тернополя.

Знову ж таки, за нашими даними, Сергію Надалу конче потрібно було затвердити дерибан комунальної землі між забудовниками, з якими вже давно “порішали”, кому та який шматок дістанеться під будівництво.

Запам’ятайте ці імена, ці прізвища. Гниди Тернополя, які голосували за знищення зелених зон та оборудки Сергія Надала. Вони вині не менше, аніж мер.
Марія Баб’юк, Олександр Вільчинський, Ігор Вонс, Віктор Гевко, Галина Гевко, Ігор Гірчак, Антон Горохівський, Андрій Грицишин, Микола Дерецький, Рустам Єргишов, Іван Зінь, Олег Климчук, Мар’ян Кобзур, Володимир Місько, Роман Навроцький, Сергій Надал, Віктор Овчарук, Наталія Паньків, Марія Пачковська, Ольга Похиляк, Ліна Прокопів, Назарій Редьква, Олександр Росомаха, Михайло Сиротюк, Юрій Смакоуз, Роман Торожнюк, Денис Фіріончук, Юрій Фартушняк, Віталій Харкавий, Андрій Цибульський, Олеся Чванкіна, Артур Шатарський, Ольга Шахін, Олег Шморгай, Мар’яна Юрик. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *