Розроблено план дискредитації Анатолія Гриценка

Кілька засідань президентської War Room (кімнати війни) було присвячено ні, не планам відбиття агресії – планам недопущення мене до виборів. Причина: за даними різних опитувань, різних соціологічних служб, протягом останніх двох місяців для Порошенка стало ясно, що в рейтингах він стрімко летить донизу і, якби вибори відбулися сьогодні, то в другому турі переміг би я. І Порошенко боїться, небезпідставно, що віддам його під суд. Рейтинги не оприлюднювалися саме з цієї причини, фактично з лютого місяця.

Порошенко поставив Генпрокуратурі завдання «накопати» на мене що завгодно, але закрити рота і зупинити участь у виборах. Прокурори «перекопали» все, ще в часи Януковича, багатократно тепер – немає нічого, доповідають. Порошенко заслуховує прокурора з міста Києва, якому доручено «накопати» – щотижня і особисто. Прокурори розуміють, у що їх втягують, але під тиском виконують злочинні вказівки Порошенка.

На засіданнях War Room під головуванням гаранта розглянули різні варіанти.

Перший: негайне затримання і мій арешт, по безпредєлу, за будь-якими сфабрикованими звинуваченнями. Поки цей варіант відклали. Не тому що бояться брутально порушити Закон – бояться створити образ “народного мученика”, який потім не в другому, а ще в першому турі переможе. І тоді точно посадить і на довше, і більшу кількість.

Поки зійшлися на другому, трохи довшому поетапному варіанті. Спочатку висунути підозри і пригрозити тюрмою будь-яким кільком моїм підлеглим 12-13-річної давнини, силовим способом змусити їх чим і як завгодно оббрехати мене, щоби були хоча б якісь нібито “легітимні” підстави для наступного етапу. А наступний етап – підозра, затримання, арешт, швидкий закритий суд і вирок уже мені.

Паралельно, в обох варіантах, має бути скоординована з олігархами/власниками каналів потужна медійна атака проти мене, із залученням вищих чинів Генпрокуратури, Військової прокуратури, депутатів БПП/НФ і придворних “політологів”.

Що робитиму, Ви спитаєте? Те що й робив, але ще більш ефективно – працюватиму на перемогу. Щоби це злочинне кубло більше не знущалося над нашою країною і не крало наше з Вами і сьогодення, і майбутнє.

Лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко

-1 thoughts on “Розроблено план дискредитації Анатолія Гриценка

  • 20:22 | 26.04.2018 о 20:22
    Permalink

    Анатолий Степанович, ваше ежедневное присутствие на ТВ стало раздражать публику! Один из таких “постоянных” уже слетел с дистанции! Ваша Юля же знает, как это была с “жинками за байбутне”, с “Озимым поколением” и другими прэктами!

  • 20:44 | 26.04.2018 о 20:44
    Permalink

    порошенко піде на любу подляну аби зберегти місце у корита і не сісти . втративши награбоване.

Коментарі вимкнені.