Як Тернопільська міська рада долучилась до проекту «Соціальне таксі»

24 квітня у Карітас Тернопіль стартував проект «Соціальне таксі». Дана подія – це спільна ініціатива благодійного фонду “Карітас Тернопіль”, Сергій Кічула та волонтерів “Лідерського руху”.
Необхідна сума була зібрана небайдужими людьми не лише з Тернополя, але й інших міст України. І саме завдяки їм, відтепер містом курсуватиме автобус спеціально обладнаний для комфортного перевезення людей з інвалідністю.
Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій (Семенюк )освятив автомобіль обладнаний для перевезення людей з особливими потребами. Директор благодійного фонду Карітас, о. Andriy Marchuk звернувся до усіх з вітальним словом, відзначивши кожного, хто долучився до реалізації проекту.
Серед присутніх був мер міста з представниками мерії, заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа, заступник голови Тернопільської обласної адміністрації Юрій ЮрикAnatoliy Kozak представник Caritas Ukraine, духовенство та студенти-волонтери Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім.. Пулюя, і численна кількість друзів та благодійників Карітас Тернопіль.

  • Хочемо наголосити, що мерія міста взяла на себе усі витрати, пов’язані з обслуговуванням спецавтомобіля, саме тому нова послуга буде безкоштовною для кожної потребуючої людини.  Уже невдовзі ми повідомимо відколи можна буде скористатися даною послугою.  Вільно пересуватися містом для більшості це буденна річ, але є люди – для котрих це була мрія. І ми радіємо, що знайшлися особи, котрі здійснили цю мрію, – кажуть Карітас Тернопіль .

Коментарі вимкнені.