Тернопільський міський РЕМ заганяє в пастку усі Тернопільські гуртожитки?

Тернопільський міський РЕМ, на даний час проводить переукладення договір на постачання електричної енергії з юридичними особами.
Проте, є одне але, в додатку здійснення оплати, останній вимагає проведення передоплати електричної енергії, котру планує спожити ОСББ, чи ЖЕК (ПП), Будинковий комітет , за місяць котрий ще не наступив. Сплати повинна здійснюватися трьома частинами. Оплата за споживання електричної енергії ОСББ чи то ЖЕК (ПП) здійснюється по загально будинковому лічильнику, котрий обліковує місця загального користування (ліфти, господарські приміщення, сходові клітки). В багатоквартирному будинку в залежності від проведених енергоефективних заходів, споживання може коливатись від 200 грн. до 3000 грн. в місяць, також впливає на показник- кількість поверхів, та під’їздів. Тобто для одного будинку можна знайти суму для передоплати, але є у місті значна кількість гуртожитків!!!.

В гуртожитках зовсім інша ситуація по проведенні нарахувань, а саме: є гуртожитки різного типу, та в залежності від кімнат. Нарахування здійснюється по загально будинковому лічильнику обліку електроенергії, котрий обліковує ВЕСЬ будинок !, тобто гуртожиток. Нараховує Тернопільський міський РЕМ на цілий будинок по одному лічильнику, потім дана сума розподіляється юридичною особою, ОСББ, Будинковим комітетом на помешкання. В сумі також залежить від кількості кімнат, це може бути від 12 000 грн. в місяць до 30 000 грн. Виникає питання, як юридична особа, ОСББ, ЖЕК, Будинковий комітет, має оплатити на перед 30 000 грн. по одному будинку, в той час, коли співвласники в гуртожитках здійснюють післяплату по спожитій електроенергії. Не сплативши наперед буде нараховуватись пеня.
Тернопільський РЕМ схаменись…..

ГС «Рада Голів ОСББ м. Тернополя»

Коментарі вимкнені.