Трьох депутатів, які голосували за Генплан Тернополя, виключили з партії

Про це йдеться у заяві голови Тернопільської міської організації партії ВО “Батьківщина” Миколи Сліпченка.

Вчора, 28 березня відбулося спільне засідання бюро тернопільського міського осередку ВО «Батьківщина» та фракції партії у Тернопільській міській раді.
Причиною розширеного бюро стало ряд офіційних заяв, у яких була окреслена позиція міського осередку щодо питань внесення змін до Генерального плану забудови міста, виготовлення містобудівної документації та встановлення меж міста.
Депутатам фракції ВО «Батьківщина» рекомендувалося не голосувати за ці резонансні питання. Віддавши свої голоси «за» вищевказані зміни, вони порушили партійну дисципліну та положення про депутатську фракцію.
За вчинення дій, що наносять шкоду авторитету партії, Статутом їхньої організації передбачене партійне стягнення у вигляді виключення з партії. Саме цей вид покарання був застосований до депутатів Тернопільської міської ради від фракції “Батьківщина” Шоломейчук Н.В. та Поврозника П.І. Щодо депутата Артемовича А.І., який є членом бюро обласної організації, направлене клопотання про його виключення з партії до вищих керівних партійних органів.
Усі винесені питання підтримані більшістю голосів членів бюро первинного осередку.

Коментарі вимкнені.