Американська газета стверджує, що Путіну залишилося жити не більше трьох років

Володимир Путін дуже поспішає загарбати Україну й увійти в історію «збирачем земель руських». Часу на втілення цієї мрії в нього залишається критично мало. Адже 62-річний президент Росії тяжко хворий — йому діагностували онкологію…

Такі чутки з’являлися у західній пресі вже не раз. Наприкінці минулого року деякі ЗМІ повідомляли, що ВВП не доживе до цієї осені, оскільки страждає на агресивну форму раку — саркому спинного мозку. Втім, як бачимо, хоч наколотий ботоксом російський лідер і має вкрай неважнецький вигляд, але на «доходягу» все ж не схожий.

Та іноземні журналісти наполягають: чутки небезпідставні. Днями в «жовтому» додатку до американської газети «Нью-Йорк пост» з’явилася чергова замітка на цю тему. Як стверджує видання, насправді Путін бореться з раком підшлункової залози (теж дуже небезпечний і маловиліковний вид злоякісної пухлини). І збирається лікуватися у німецького лікаря, з яким він познайомився ще тоді, коли працював агентом КДБ у Дрездені.

Німецький фахівець нібито вже розпочав лікування, і за його рекомендацією президент РФ проходить різні процедури. Зокрема, з використанням стеринів. Саме прийомом цих препаратів пояснюються зміни зовнішності Путіна — підпухлість обличчя, втомлений вигляд тощо. «Нью-Йорк пост» із посиланням на надійні джерела запевняє, що Путіну залишилося жити не більше трьох років. Звідси й «нахраписте» загарбання Криму та вторгнення на Донбас: російський диктатор прагне залишити по собі якусь спадщину, як Петро І чи Йосип Сталін.

Звісно, можна ставитися до цих чуток скептично. Адже ніяких доказів немає, та й надто добре це звучить для України… Тобто, ми хотіли сказати, з християнської точки зору, негарно бажати комусь смерті. Зазвичай диктатори живуть довго-довго… Хоча приклад екс-очільника Венесуели Уго Чавеса, який торік помер, так і не поборовши онкологічну хворобу, доводить, що бувають із цього правила й винятки.

А щодо непідтвердженості чуток — то свого часу саме американські ЗМІ першими опублікували сенсацію про роман Володимира Путіна зі спортсменкою, красунею і просто депутаткою Держдуми РФ Аліною Кабаєвою. Хоча на той час Володимир Володимирович мав імідж «міцно» сімейної людини й навіть «першу леді».

І хоча жодних підтверджень на користь спільного проживання президента з чемпіонкою з художньої гімнастики (нагадаємо, нещодавно Аліна добровільно склала мандат депутата) так і немає, у «верхах» російської влади про їхню сімейність знають усі. Так принаймні стверджують власні джерела «України молодої». Та й з колишньою дружиною Людмилою Путін, нагадаємо, минулого року таки наважився «офіційно» розлучитися після майже 30 років шлюбу. Можливо, для того щоб потішити Кабаєву, якій набрид статус «співмешканки». А може, просто хотів провести останні роки життя поряд із коханою не «в гріху», а в церковному шлюбі, який вони з Аліною нібито потайки і взяли в одному з російських монастирів…

Коментарі вимкнені.