Червоно-чорна мітка для Путіна

Через три місяці після появи інтернет-мему #візиткаЯроша,який став продуктом оскаженілої російської пропаганди, що заполонив український інтернет, «Правий Сектор» устами члена Проводу політичної партії Андрія Денисенка прикриває завісу навколо веселого міфу про візитку Яроша.

На своїй сторінці Facebook (https://www.facebook.com/andriy.denysenko.75/posts/668931636524227?fref=nf) Андрій Денисенко повідомив, що в бою на Билбасівському блокпості на захід від Слов’янська перебувала не якась візитка лідера Правого Сектора, а особисто Дмитро Ярош.

«Великодньої ночі 20 квітня під Слов’янськом дійсно був добрий і очищувальний бій. На українській землі стало на один окупаційний блокпост менше, а 6 терористів відправилися у пекло до свого кремлівського бога. Хотів би я бачити обличчя ефесбешників, які розкидували на місці подій візитки лідера Правого сектору, коли вони читатимуть ці рядки і взнають, що правда перевершує всі їхні фантазії. На місці подій перебувала не якась візитівка, а особисто Дмитро Ярош, який очолював бойову групу ПС і брав участь у тому нічному бої» – зазначив Андрій Денисенко.

«На Билбасівському блокпосту терористів, стояла змішана, озброєна до зубів автоматами, кулеметами і гранатометами, бригада «мирних протестувальників» – півтора десятки росіян і десяток сепаратистів з числа дрібних кримінальних елементів та їхніх кураторів із місцевої міліції. Схоже, вони чекали на наших і першими відкрили вогонь. Невідомо, чи була це традиційна вже для антитерористичної операції зрада, чи збіг, але це не завадило загону Яроша прийняти і виграти бій, повністю зачистивши блокпост. Внаслідок зіткнення, яке перейшло в рукопашну, крім 6 убитих, терористи втратили 6 поранених. З них – 3 вбитих і 3 поранених – громадяни РФ зі складу диверсійно-розвідувальних груп ГРУ. Власне саме ці перші нищівні втрати «непереможного» російського спецназу і спричинили галасливу істерику російських міністрів, депутатів і придворних путінських медіа. У наших теж були втрати – один загиблий і двоє поранених…Слава Героям!» – повідомив деталі того бою член Проводу Правого Сектора.

Андрій Денисенко зазначив, що це була перша успішна операція українців в боротьбі проти терористів на Донбасі. Всі свої дії, як і в решті операцій Правого сектору на сході, Дмитро Ярош погоджував із вищим керівництвом держави, а спростування нашої прес-служби щодо участі ПС у цьому епізоді були щирими – про операцію під Слов’янськом та участь у ній Дмитра знали тільки ті, хто були безпосередньо у ній задіяні.

«До того ж мало хто з працівників його власного виборчого штабу міг собі уявити, що політик і кандидат у президенти Ярош, фактично плюнувши на свою виборчу кампанію, як простий солдат ризикує життям під кулями. В сухому залишку, дякуючи фантазіям і страхам московської пропаганди і мужності наших хлопців, маємо новий національний бренд #візиткаЯроша, першу перемогу над терористами і єдиного політика, який не красується для камер на тлі військових краєвидів, а дійсно воює за єдність України. Тепер ви знаєте – візитка Яроша – не міф, а реальність, вбивча для сепарастів і путінських зайд» – зазначає Андрій Денисенко.

-1 thoughts on “Червоно-чорна мітка для Путіна

  • 13:13 | 22.07.2014 о 13:13
    Permalink

    1 все-таки шизофрен1я – хвороба 1нфекц1йна. Нею заразилася вся Укра1на 1 врятувати 11 неможливо. Насправд1 Бога в душ1 немае н1 у кого – н1 у священник1в, н1 у мирян. Х1ба можна так ненавид1ти одне одного т1льки за те, що в1н думае 1накше? А чому я маю думати так, чому мною повинна керувати якась Америка, де 1 людей то справжн1х нема. а загарбники. котр1 повбивали кор1нне населення, перетворили 1х в раб1в 1 стали керувати ними. Я такий народ не поважаю, 1 нац11 тако1 як амери канець не 1снуе. То чому вони мають керувати вс1м св1том 1 ще показувати хто кого повинен вбити. знищити 1 обрати президентом? ! народ Укра1ни, як африканськ1 дикар1 починае скакати на майданах, викрикувати несусув1тн1 лозунги. ненавид1ти 1 вчити ненавид1ти сво1х д1тей. ! це люди – котр1 викрикують “Укра1на – це Европа”. Вам до Европи. як африканцев1 до космосу.

Коментарі вимкнені.