Сергій Надал хоче продати приміщення обласного військомату в центрі міста Тернополя? (документ)

«Тернопільські підсумки» та «Тернопільский Громадський люстраційний комітет»  отримали  документи про підготовку продажу приміщення обласного військомату в центрі міста Тернополя …

Витяг  з  сьогоднішнього листа активістів Тернополя до Міністра оборони України:

…в листі № 01-2142/18-05  відмова  розмістити добровольців Майдану(цільве призначення : участь в АТО) в казармах військової частини Тернополя базується на тому, що на території містечка № 15 по вул.Дубовецькій планується розмістити Тернопільский обласний  військовий комісаріат з ротою охорони.

 Жаль, що цей МАРАЗМ, який  Ви написали не читав президент України…

Математичне завдання для учнів 1-ого класу,  Міністерства Оборони: На  території військового містечка № 15 раніше дислокувалось 2000 чоловік. Згідно інформації МО  в військовому містечку № 15 повинно розміститись : батальйон тер.оборони ( до 400чол.), рота охорони  (до 120 чол.) , обл.воєнкомат (150 чол.). Завдання: визначити кількість вільних ліжко-місць для розміщення.

Розв’язок: 2000 – 400- 120- 150= 1330 вільних ліжко-місць.

Відповідь: після заповнення військовими,  залишається 1330 вільних ліжко-місць.

Враховуючи вищевикладене звертаємось до Вас з проханням та вимогою:

Надати дозвіл на тимчасове розміщення (на час АТО) спецбатальйону «Тернопіль» УМВС України в приміщенні В/Ч А-1769, або в приміщенні звільненого обласного воєнкомату.

В випадку не реагування, розпочинаємо формування груп з активістами для безстрокового пікету Міністерства Оборони України в м.Києві.

Попереджувальна поїздка голів громадських організацій відбудеться до 30.07.2014року.

 

Коментарі вимкнені.