Чому не потрібно йти у батальйон “ОУН”

Я хочу розповісти вам дещо про Батальйон “ОУН”.
Коли мені телефонують знайомі і незнайомі чоловіки з різних куточків країни і просяться у наш батальйон, я переконую їх не робити цього.
Я кажу їм: друзі, у нас в державі створено зо три десятки добровольчих та інших батальйонів, а ще Національна Гвардія, Збройні сили, йдіть туди. Якщо поталанить, то вас зо три-чотири місяці будуть вишколювати на полігоні, а там, дивись, і війна закінчиться. А, якщо не поталанить, і вас відправлять в зону АТО, то це може виявитися Запоріжжя, Харків чи інше безпечне місце, а не Донецьк-Луганськ, не безпосередня зона бойових дій.
Ні, кажуть мені добровольці, ми хочемо саме до вас, ми якраз хочемо на поле бою, на війну.
Гаразд, кажу, ви хочете на війну. Але ви розумієте, що це війна, це не анекдот, де українець може собі стрельнути москалика, а той його ні, бо, мовляв, за шо. Тут москаль стріляє, і зачасту стріляє добре, тут ваші шанси вистрілити першим, влучити і вижити 50Х50.
50Х50 – це хороші шанси, це краще, аніж не мати жодних шансів, – відказують мені.
А ви знаєте, що ОУНівцю в разі чого краще в полон не потрапляти, бо закатують? Знаємо.
А ви заєте, що у нас наразі немає жодного статусу і по закінчені війни ми, скоріш за все, потрапимо під репресії з боку української влади? Знаємо.
А ви знаєте, що на передовій ми свідомо шукаємо загострень і вогневого контакту з ворогом? Знаємо.
А ви знаєте, де наша база? В пердмісті Донецька.
І після цього, що ви почули, ви далі хочете в наш батальйон? Хочемо.
Тоді цілуйте дітей, обнімайте батьків, приголубте своїх дружин, можливо, ви робите це востаннє.

Ось така коротра бесіда.
Тому який полігон, який вишкіл? Вишколювати потрібно новобранця, який 100% вирішив повернутися додому, а для добровольця, який від самого початку розглядає свої шанси залишитися живим 50Х50, – це все пусте.
Тут ніхто не запитує, а де мій бронежилет, а чому у мене взуття не того розміру, а чому в тушонки, яку їмо, сто років тому закінчився термін придатності (а зачасту взагалі нема ніякої тушонки), а як я піду в атаку, коли у мене лише один магазин набоїв? Отак і підеш: вистріляєш магазин і будеш дорубувати падлюк саперною лопатою і дорізати ножем.
Доброволець – це 100% любові у чистому вигляді, до своєї країни, і до вас, любі наші, дорогі.

Сподіваюся, я задовільнив вашу інформцікавість. Сподіваюся, задовільнив.

P.S. А для того, щоб у хлопців були хоч якісь бронежилети, хоч якогось розміру взуття, хоч якась тушонка і бодай по два магазини набоїв, ось номер картки командира Батальйону “ОУН” Миколи Коханівського
Приватбанк 4149 4978 0309 2347

Борис Гуменюк

-1 thoughts on “Чому не потрібно йти у батальйон “ОУН”

 • 11:33 | 11.01.2015 о 11:33
  Permalink

  “ВЛАСТЬ, УДЕЛ ХУДШИХ” , “ВЛАСТЬ В УКРАИНЕ, УДЕЛ ХУДШИХ ИЗ ХУДШИХ”
  С.П.Корольов збираючи нас на нараду завжди казав “Критикуєш, пропонуй — пропонуєш роби” так, він був правий.
  Тому відділ яким я керував був найбільш затребуваний в спецвідділі ГІУ, ГРУ СРСР.
  Тому я рекомендую ВАМ звернути увагу на фахівців яких я представляю для роботи. Принцип нашої роботи; ГЕНІАЛЬНО ЦЕ ПРОСТО—ПРОСТО ЦЕ ГЕНІАЛЬНО.

  Прогнози складені нами, – групою військових- ветеранів РА ГРУ ГІУ СРСР 1989-1993 рр.на сьогодні на 99,8% спрогнозовані та мають місце. Прогнози до 2050р.
  Наука не стоїть на місці тому і ми продовжували наші дослідження, проводячи зустрічі з науковцями 67 держав світу, кожен рік по запрошенню урядів держав проводимо всесвітні конгреси військових ветеранів. Так в 2012 році всесвітній конгрес відбувся в Києві, Білорусії- Мінську. 2013 році в Італії на Сіцілії, Греції, Австралії 2014р. і тд.
  До прикладу , “ Від рівня культури нації, залежить рівень економіки”. Один з прикладів.
  Росія відмінила податки на книги, кінофільми, мульфільми своїх письменників, кіноіндустрії і що вони мають на сьогодні, не баче тільки німий, глухий і сліпий і тд. Як науково об”єднати міське, сільське господарство та медицину. Це просто тим хто боліє за свій народ, свою націю. Київ може дати до 200000 тон екологічно чистих органічних добрив для села, але перед цим сільські жителі отримують біогаз, прибуток з цих в майбутньому добрив, лише потім використовують як добрива. Місто отримує екологічно чисті продукти, це вже медицина- здоров”я наших міських жителів.Урожайність зернових збільшуючи в 2-3 рази.18років дослідів дали такі результати.Замість гербіцидів та пестицидів використовували біологічні засоби захисту зернових. Читайте вище, наскільки просто та дешиво , але вкрасти неможливо нічого. При тому що я особисто беру відповідальність на себе. Назвіть одного президента або їхніх міністрів, та іншої челяді від Кравчука до Порошенка. Хто з цих ……..брав на себе відповідальність та відповів за керівну тупість як в Китаї.
  Приміром як зменшити використання газу на опалення та підігріву води в містах та селах до 47-83%, знову це розробки 80-90 років СРСР.
  Квартири військовим, міліції, СБУ, молодим сім*ям, і тд. так за нашими ідеями уже користується Німеччина, Норвегія, США і тд. Звертався до мера Черновецького відповідь;”пусть это быдло как макаки на деревъях живут” це відносно квартир . Кличко відповідь однозначна. Зниження цін на продукти харчування в містах України на 8-36%. Тому звучить питання до Кличка та його підлеглиж холопів.
  Тепличне господарство, без використання теплоносіїв (без газу, деревини , вугілля, теплові насоси і тд.) вирощування овочів, та зелені в зимовий період, спорових круглий рік. Я учасник багатьох програм. Приміром Україна перша в світі випробувала гіперзвукову крилату ракету, швидкість близько 7000 км “Коала”. на годину, 80 роки.
  В 2013 році в квітні Китай випробував гіперзвукову крилату ракету зі швидкістю до 12000 км. на годину розробка України. На кінець 2014 року це близько 12000 наукових робіт, по різних напрямках науки , техніки, і тд.
  Я думаю досить, якщо побажаєте почитати, або подивитися мої виступи в інтернеті або по телебаченню .
  Допоможіть донести наші винаходи до всього українського народу. Слав листи Кучмі, Ющенку, Януковичу, Порошенко відповіді дурочки -балди на які здатні тільки такі виродки про яких я пишу вище. Вимагайте в депутатів верховної кагали України. Радіо, телебачення, пресу. Чому Порошенко не може закінчити війну, що він запропонує своєму народові, робочі місця, зростання економіки, здов*я народу, ЩООО?????????
  Я З ГРУПОЮ ОФІЦЕРІВ ТА ОСОБИСТО БЕРУ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РОБОЧІ МІСЦЯ В СЕЛАХ ТА МІСТАХ УКРАЇНИ. ЗРОСТАННІ ЕКОНОМІКИ БЕЗ ДОПОМОГИ ЗАХОДУ ЧИ СХОДУ.
  З повагою до Вас Віктор Віценко п-к. РА. ГРУ. ГІУ. СРСР

  • 13:03 | 13.01.2015 о 13:03
   Permalink

   Це дуже цікаво, чому я Вас раніше не чув, я теж офіцер. Давайте знайомитись та спільно діяти.
   Остап Осінчук

 • 11:38 | 16.02.2015 о 11:38
  Permalink

  ЖИТЕЛИ пгт КУТЫ и с.СТАРЫЕ КУТЫ !!!!!!!! СБРОСИЛИСЯ !!! КУПИЛИ и ОСВЯТИЛИ и ПЕРЕДАЛИ !!!!!!!!! ДОБЛЕСТНОМУ БАТАЛЬОННУ ОУН -ТЕПЛОВИЗОР ,,PULSAR HD 50 S ,, !!!!!!!!!! СМЕРТЬ ФАШИСТСКИМ РОССИЙСКИМ ОККУПАНТАМ !!!!!! СЛАВА УКРАИНЕ !!!! ГЕРОЯМ СЛАВА !!!!!!!!

 • 15:23 | 16.02.2015 о 15:23
  Permalink

  Что же вы пацанов 19-тилетних не отговариваете, которые воевать не умеют?
  Скрываете свои учебные базы,куда родители этих ребят попасть не могут? Когда я хотела навестить своего сына, мне сказали “туди цивільним не можна”.
  А військовим або офіцерам прокуратури можна подивитися як ви чужих дітей тренуєте а потім на смерть посилаєте?
  Виродки -це ви, яким бадуже життя тих хлопців.
  Заробляєте гроші на смерті дітей і горі їх матерів…
  Бажаю Вам відчути хоча б 10-ту частину мого горя і відчаю…

  • 07:13 | 17.02.2015 о 07:13
   Permalink

   Взагалі то це добровольчий батальйон і не комплектується з мобілізованих бо не належить до ЗУ України. І якщо Ваш повнолітній син вирішив іти служити саме в цей батальйон, то це його вибір і Ви як матір повинні поважати його вибір, а не паплюжити підрозділ у якому Ваш син захищає свою країну і Вашу філейну частину у тому числі

 • 15:51 | 16.02.2015 о 15:51
  Permalink

  СКАЗОЧНИЦА !!! ВСЕ ВОПРОСЫ–К АДОЛЬФУ ПУТИНУ !!!!

 • 10:31 | 17.02.2015 о 10:31
  Permalink

  ЖИТЕЛИ пгт. КУТЫ и с.СТАРЫЕ КУТЫ –КОСОВСКОГО р-на–ИВАГО-ФРАНКОВСКОЙ обл. !!!!!!!! МОЛЧА СКИНУЛИСЯ !!!!!! КУПИЛИ !! ОСВЯТИЛИ !!! ОТПРАВИЛИ В ДОБЛЕСТНЫЙ БАТАЛЬОН ОУН !!!!!! ТЕПЛОВИЗОР ,,PULSAR HD 50 S ,,!!!!!!! ЗАЩИТИМ РОДНУЮ ЗЕМЛЮ от ДИКИХ ФАШИСТСКИХ РОССИЙСКИХ ВАРВАРСКИХ ОККУПАЦИОННЫХ ОРД !!!!!!!! СЛАВА УКРАИНЕ !!!!!! ГЕРОЯМ СЛАВА !!!!!!!

Коментарі вимкнені.