Нардеп Михайло Головко вимагає, щоб мобілізували мешканців Донецької та Луганської областей

Михайло Головко зареєстрував постанову №4592а “Про першочергове здійснення часткової мобілізації на звільнених території Донецької та Луганської областей під час періоду проведення там антитерористичної операції”.

Постановою передбачено внести подання Міністрові оборони України про першочергове здійснення часткової мобілізації військовозобов’язаних осіб зі звільнених під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей територій, а також військовозобов’язаних осіб, які залишили територію Донецької та Луганської областей та перебувають на тимчасовому місці проживання в інших регіонах України.

Під час проведення АТО загинуло або було смертельно поранено близько 600 військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної прикордонної служби України на території Донецької та Луганської областей. В основному загиблі або поранені бійці, були призвані по мобілізації в центральних та Західних регіонах України. В той же час зі звільнений від незаконних збройних терористичних угрупувань територій Донецької та Луганської областей, здійснення мобілізації практично не проводиться. Аналогічно фактично уникають мобілізації військовозобов’язані мешканці Донецької та Луганської областей, які залишили територію Донецької та Луганської областей та перебувають на тимчасовому місці проживання в інших регіонах України.

Зазначена вище обставина призводить до виникнення невдоволення населення західних та центральних регіонів України, з яких призвано за мобілізацією найбільша кількість військовозобов’язаних осіб. Задля уникнення подальших конфліктів та непорозумінь між мешканцями різних регіонів України й пропонується прийняти запропонований до розгляду проект Постанови Верховної Ради України”.

-1 thoughts on “Нардеп Михайло Головко вимагає, щоб мобілізували мешканців Донецької та Луганської областей

 • 11:42 | 22.08.2014 о 11:42
  Permalink

  Нардеп забыл, как в начале конфликта целые подразделения контрактников ВСУ переходили с техникой на другую сторону. Добровольцев из Донбасса брать можно, а остальных лучше использовать в трудармии на восстановлении разрушенной инфраструктуры.

 • 13:46 | 22.08.2014 о 13:46
  Permalink

  дебил безголовко мне что в соседа стрелять прикажешь ?????
  детей своих мобилизуй на бойню ………

 • 14:46 | 22.08.2014 о 14:46
  Permalink

  Ні, ви тут пересидьте, поки чиїсь діти гинуть, повертаючи ваші домівки!!!

 • 16:00 | 22.08.2014 о 16:00
  Permalink

  Всего в за время АТО погибло примерно 2600 (военных+ мирных) украинцев, из них около 500 – с центральной и западной,(которые только военные).
  Жители Восточных регионов вообще-то возмущены такой ситуацией…
  Давайте потребуем уровнять потери….

Коментарі вимкнені.