"Мирними пікетами міліції вже не обійдеться" – "Правий Сектор" поставив ультиматум

Сьогодні вночі поблизу м. Стрий працівники УБОЗ Львівщини затримали бійців «Правого сектора», які автомобілями поверталися із війни додому на Закарпаття на кількаденний відпочинок. Що важливо, міліція знала, що шукати і в кого. Більше того, під час затримання міліція здійснила обстріл коліс автомобілів в яких їхали бійці ДУК. Після цього їх 12 годин тримали в кайданках. Наголошуємо, наші хлопціїхали не з санаторію, а з самого серця АТО – у хлопців знайшли зброю! Наш провідник Дмитро Ярош неодноразово заявляв: Добровольчий український корпус «Правого сектора», позбавлений підтримки держави в плані фінансування та озброєння, відтак, воює трофейною зброєю.

Сьогодні, коли в країні повномасштабна війна, діє низка норм, котрі є неприпустимими в мирний час. І наша міліція це прекрасно розуміє. Як пояснити те, що люди, які ще вчора брали участь у визволенні передмість Донецька, Карлівки, Іловайська, Савур-Могили сьогодні сидять за гратами?
«У той час, коли Україна перебуває у стані війни, а бійці «Правого сектора» на передовій захищають її цілісність, львівські убозівці, замість того, аби самим йти на фронт, або, принаймні займатись своєю роботою, вдаються до таких ганебних та підлих затримань. У мене виникає питання: у наших доблесних правоохоронців зайнятись нічим, аніж шукати злочинців серед воїнів? Герої заслуговують на відпочинок, а не на міліційні «нари» , – заявив керівник «Правого сектора» Львівщини Артем Луцак.

Змушені констатувати: попри всі декларації нинішньої влади про зміни в державі, вони залишаються тільки словами. Буквально нещодавно міліція Одеси жорстоко побила хлопців із «Правого сектора» за те, що вони виступили проти концерту зрадниці Ані Лорак. Ще раніше «менти» безпринципно вбили у Рівному нашого активіста Сашка Білого. Учора ж вночі була проведена ще одна «блискуча» операція по затриманню захисників України.
«Правий сектор» Львівщини заявляє: ми не дозволимо себе залякати! Якщо у так званої міліції є негласний наказ знищити нас як організацію, котра довела свою здатність протистояти злочинному режиму, то дарма стараєтесь. Ганьба таким «ментам»!

«Правий сектор» Львівщини вимагає негайно звільнити з-під варти наших побратимів і повернути їм здобуту у боях трофейну зброю. В іншому випадку ми залишаємо за собою право діяти відповідно до обставин. Цього разу мирними пікетами обласної міліції та круглими столами вже не обійдеться.

-1 thoughts on “"Мирними пікетами міліції вже не обійдеться" – "Правий Сектор" поставив ультиматум

  • 08:01 | 13.08.2014 о 08:01
    Permalink

    дайте собі спокій! зброя просто так гуляти по Західній Україні не може. Якщо вони були учасниками, потрібно було зброю здати, як всі інші нормальні бійці які повертаються до дому.

  • 09:59 | 13.08.2014 о 09:59
    Permalink

    Правельно! Ми тут під керівництвом Наших лідерів Яроша-Балоги-Медведчяука працюємо над відновленням історичної справедливості а саме ліквідації української державності, цирки на майданах та теліках устраюємо а якісь менти нам мішати будуть! Владімір Владіровіч це Вам менти так не попустить, полетять голови Ваших начальничков….

Коментарі вимкнені.