Нелюдські умови проживання тернопільських міліціонерів на Луганщині (фото)

Нещодавно керівник Луганщини Георгій Тука на своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук” з гнівом описав, в яких жахливих умовах проживають міліціонери батальйону “Тернопіль”, які в рамках ротації служать в зоні АТО.
“Заехал в расположение батальона “Тернопіль” в Лисичанске… Что вам сказать?.. Я обещал не материться… Грибок. Холод. Сырость. Плесень на стенах. И все это – в мирном Лисичанске. В светлом Лисичанске. В теплом Лисичанске. Мерзость все это! Мерзость, когда те, кто дал нам возможность ЖИТЬ, кто обеспечил нас теплом и светом, вынуждены ютиться в таких условиях”, – написав 24 жовтня пан Тука.

В редакцію “Тернопільського тижня” надійшли фотографії саме тих місць перебування тернопільських міліціонерів, про які говорив керівник Луганщини.

Крім того, рідні тих, хто зараз перебуває на ротації, скаржаться на отримані міліціонерами хвороби дихальних шляхів та запальні процеси. Побачивши реальні умови проживання, інші правоохоронці відмовляються їхати туди на ротацію. А для тих, хто зараз на Сході це означає, що вони можуть не встигнути прибути на тести, щоб взяти участь у відборі в нову поліцію.

Таким чином, захищаючи нас від ворога, через елементарне недлальство тилових щурів, міліціонери не тільки хворіють, але і ризикують своєю карєрою та добробутом власних сімей.

Фотографії, як кажуть, без слів…

Коментарі вимкнені.