Сьогодні Сергій Надал може «замести сліди земельних злочинів» попередніх років

З метою розгляду та узагальнення матеріалів та пропозицій до містобудівної документації внесення змін в Генеральний план міста Тернополя, міський голова Сергій Надал своїм розпорядженням створив робочу групу.

Раніше наші журналісти писали, що частина пропонованих змін до генерального плану спрямовані не на покращення та розвиток міста, а на «замітання земельних злочинів» попередніх років. Чому злочинів? Тому, що з 2010 до 2015 року зо два десятки ділянок були віддані в оренду, користування чи власність, а також забудовані в супереч діючому Генеральному плану.

Тобто влада, замість піти законним шляхом: спочатку зміни до Генплану, потім відведення землі і лиш потім забудова, пішли іншим: виділення землі, яку не можна було виділяти, забудова, внесення змін до Генплану, а зараз приховування дерибанів та оборудок.

Створена робоча група, судячи з значної частини її складу, навряд чи викриє фальшування. Швидше, можна припустити, навпаки прискорить процес внесення «маскувальних» змін.

Щоправда Сергій Надал в своєму розпорядження розмістив пункт «До роботи робочої групи залучити, у разі необхідності, представників забудовників, проектантів та громадських організацій». Сподіваємось така необхідність буде і громадські активісти, фахівці різних галузей, громадяни долучаться до робочої групи. Якщо не з ініціативи цієї групи, то за власною ініціативо і наполігши. Але їм варто поспішати, бо ж перше засідання групи має відбутися не пізніше 2 листопада.

Пропонуємо познайомитися лише з частиною “покращувальних” змін, які чекають місто в разі затвердження нового Генплану в такому вигляді, як хочуть.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.